Martin Schulz gorąco popiera aborcję w Polsce. Tak samo jak naziści!

6
16636

Martin Schulz sfotografował się z wieszakiem i kartką “Solidarność z polskimi kobietami” “Nasza walka o prawa kobiet”. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego dołączył tym samym do walki o prawa do zabijania nienarodzonych dzieci w Polsce. Warto przypomnieć, że byli już Niemcy, który “walczyli o prawa kobiet w Polsce”. Byli to naziści, jak widać mało się zmienia u naszego zachodniego sąsiada.

9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez jakichkolwiek sankcji i kar z tego tytułu. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią. Sekretarz Hitlera Martin Borman,  mówił wprost: „płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lepiej”.

Wieszak na ubrania stał się symbolem sprzeciwu grup feministycznych oraz lewicowych wobec inicjatywy obywatelskiej „Stop Aborcji”.

Komentarze:

komentarzy

6 KOMENTARZE

  1. […] Jedna z organizatorek „czarnego protestu” w Szczecinie, Bogna Czałczyńska z Forum Kobiet stwierdziła, że symbol ten „był symbolem walki o pewne idee i zasady. Nikogo i niczego nie znieważał”. Pani ta znana jest między innymi z wypowiedzi, że „co piąta dziewczyna jest gwałcona”. Nie mogę się zgodzić z panią Bogną, znak Polski Walczącej był symbolem walki polskiego narodu z niemieckim agresorem i okupantem podczas II wojny światowej, stanowi dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej – w przypadku użycia go na manifestacji proaborcyjnej, służył wspieraniu idei mordowania polskich dzieci. Warto przypomnieć, że pełną dopuszczalność aborcji dla Polek wprowadzili właśnie Niemcy w czasie okupacji. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here