Wiceminister Sprawiedliwości Michał Woś podkreślił podczas konferencji prasowej swojego ugrupowania, że zebranie niemal pół miliona podpisów w obronie polskich lasów w świątecznym tygodniu jest wynikiem historycznym. Zwrócił on uwagę na okoliczności, w jakich przeprowadzano działania – rezultat osiągnięto pomimo ataków opozycji na czele z Donaldem Tuskiem. Poseł Solidarnej Polski zaznaczył, iż szef PO zaczął rozsiewać fake newsy, bowiem to właśnie on w 2009 roku wraz z Komorowskim chciał sprzedać lasy.
– Jest to historyczny wynik, aby w świąteczny tydzień – wyjątkowy przecież dla wielu, kiedy ludzie myślą o innych sprawach – zebrać blisko pół miliona podpisów. (…) Ta zbiórka pokazała, że w czasie wściekłych ataków, polscy leśnicy stanęli murem, aby Lasy Państwowe pozostawały w polskich rękach. – podsumował Michał Woś.
– Ustawa w obronie polskich lasów zablokuje możliwość przeniesienia kompetencji z państw członkowskich na poziom europejski. W tych dniach odnotowaliśmy gigantyczną skalę hejtu, ataku na leśników. Tusk się uruchomił i zaczął siać swoje fake newsy. Dlaczego? Wyjaśnia nam to WikiLeaks i tajna notatka z 2009 roku ambasadora Stanów Zjednoczonych, w której wprost jest opisane, iż Donald Tusk wraz z Bronisławem Komorowskim chcieli sprzedać polskie lasy – najpewniej po to, żeby spłacić różne roszczenia. My jako Solidarna Polska nigdy na to się nie zgodzimy. Lasy Państwowe to największa instytucja ochrony przyrody w Polsce. – dodał poseł Solidarnej Polski.
Wiceminister @MWosPL: W ostatnich dniach obserwowaliśmy gigantyczną skalę ataków na lasy i leśników. Nawet Donald Tusk promował fake newsy. Dlaczego? Wyjaśnia to Wikileaks. Tajna notatka ambasadora USA z 2009 r. mówi, że Donald Tusk i Bronisław Komorowski chcieli sprzedać polskie… pic.twitter.com/aiDVdO7nFb
— Solidarna Polska (@SolidarnaPL) April 12, 2023

![Beata Kempa: Temu rządowi będzie trzeba patrzeć bardzo mocno na ręce, co już życie pokazało [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Be1-1-350x250.jpg)

![Gosek: Naród, który wymordował ponad 5 mln Polaków, nie ma prawa uczyć nas praworządności [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Gosek-Md.jpg)
![Gosek: Naród, który wymordował 5 milionów Polaków nie będzie uczył nas praworządności [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Mariusz-Gosek-1.jpg)

![Michał Wójcik: Solidarna Polska jest najbardziej wiarygodnym ugrupowaniem na polskiej scenie politycznej [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Wojcik-Michal-33.jpg)










