Michał Woś pokonał koronawirusa, teraz oddał osocze, aby pomóc innym! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Michał Woś pokonał koronawirusa, teraz oddał osocze, aby pomóc innym!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Minister środowiska Michał Woś przyłącza się do apelu polskich lekarzy o oddawanie osocza krwi na potrzeby leczenia zakażonych koronawirusem. Walka z koronawirusem trwa. Szczególnie pomóc mogą osoby, które zwalczyły już chorobę: ich osocze może pomóc w wyleczeniu zarażonych. 

“Sam wyzdrowiałem, teraz czas pomóc innym. Osocze oddane” – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/MWosPL/status/1252618910769319942

“Michał Woś zakaził się koronawirusem w pracy od jednego z leśników. Zanim się o tym dowiedział, zaraził swoją ciężarną żonę i malutką córeczkę. Po trzech tygodniach kwarantanny, polityk i jego bliscy są już zdrowi. Czują się dobrze, w ich organizmach nie ma śladu po koronawirusie. Polityk postanowił teraz pomóc tym, którzy mieli pecha i po zakażeniu przechodzą gehennę. Pomoc wymagała od Wosia kolejnego kontaktu ze służbą zdrowia. Minister musiał przejść zabieg, by oddać osocze” informuje Fakt.

https://twitter.com/MWosPL/status/1235525450572558337

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy