Michnik szaleje: Luther King był obywatelem gorszego sortu, zabił go zwolennik "dobrej zmiany" - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Michnik szaleje: Luther King był obywatelem gorszego sortu, zabił go zwolennik “dobrej zmiany”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przyzwyczailiśmy się już do bredni, jakie powstają w fabryce dyrdymałów i przeinaczeń na Czerskiej, jednak w sobotę Michnik awansował na kolejny poziom, pisząc delikatnie, nonszalancji intelektualnej. Aaron Szechter przemawiał na sobotnim wiecu Komitetu Obrony Demokracji, gdzie dał prawdziwego czadu.

Adam Michnik nawiązał w swej wypowiedzi do Martina Luthera Kinga, na którego imienia skwerze odbywały się bachanalia KOD-owców i postanowił zastosować kalkę sytuacyjną – dostosować historię murzyna walczącego o prawa kolorowych do bieżących realiów społeczno-politycznych w Polsce. Co z tego wyszło? – Martin Luter King był z całą pewnością obywatelem gorszego sortu – zaczął swój wywód. Potem było jeszcze ciekawiej. Lutherowi Kingowi śniło się, by “nikt nie nazywał obywatelem drugiego sortu” – stwierdził naczelny “GW”. – Za realizowanie tego marzenia zapłacił wysoką cenę. Zamordował go rasistowski zwolennik dobrej zmiany – bez zawahania orzekł Michnik. Jak widać zloty KOD-owców pobudzają fantazję zaproszonych na nie demoliberalnych oratorów. Za: dziennikanarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy