Między Warszawą a Hamburgiem jest jednak spora różnica cywilizacyjna. Te zdjęcia dosadnie to obrazują! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Między Warszawą a Hamburgiem jest jednak spora różnica cywilizacyjna. Te zdjęcia dosadnie to obrazują!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kiedy duża impreza polityczna o randze międzynarodowej dzieje się w Polsce (np. ubiegłoroczny szczyt NATO), to potrafimy ją świetnie zorganizować i zabezpieczyć, a przy tym nikt nie próbuje wywołać zamieszek. Kiedy duża impreza polityczna jest organizowana na zachodzie Europy (np. dzisiejszy szczyt G20 w Hamburgu), to można być więcej niż pewnym ostrych burd na ulicach, zniszczonych sklepów, rozlewu krwi i wielu aresztowanych. W tym kontekście mówienie o istotnych różnicach na tle cywilizacyjnym nie jest niczym przesadzonym.

Poniższe zdjęcia chyba dość dosadnie obrazują różnice między współczesną Warszawą a Hamburgiem. Donald Trump mógł się w Polsce tu czuć zupełnie bezpiecznie, mógł się spotkać z ludźmi, a szczyt Trójmorza nie był przez nikogo zakłócany. W Hamburgu panują zupełnie inne nastroje. Z uwagi na szczyt G20 witryny sklepowe są zabijane dyktami, policja tłucze się na ulicach z protestującymi, a o przemówieniach do wielotysięcznej publiki w ogóle nie ma mowy.

Między Warszawą a Hamburgiem jest dzisiaj spora różnica cywilizacyjna. I w zdaniu tym nie ma nic przesadzonego:

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy