Miliardy euro na utrzymanie nielegalnych imigrantów. Włosi chcą ich wysyłać do Europy!

1
5798

Tylko w tym roku Włosi wydadzą 4,2 mld euro z myślą o nielegalnych imigrantów. Nic dziwnego, że Rzym chce pozbyć się ciężaru. Sposobem ma być wydawanie imigrantom z Afryki Północnej tymczasowych unijnych wiz, otwierających drogę do krajów UE. Mowa nawet o 200 tys. osobach.

Włoskie wydatki na nielegalnych imigrantów rosną w bardzo szybkim tempie. W ubiegłym roku na ten cel Rzym wydał 3,6 mld euro. W tym roku kwota ta wzrośnie do 4,2 mld euro. To sprawia, że Włosi szukają sposobu na to jak pozbyć się ciężaru. Zdesperowani Włosi rozważają wydanie tymczasowych unijnych wiz imigrantom z Afryki Północnej. W ten sposób Italię będzie mogło opuścić nawet 200 tys. imigrantów. Migranci będą mogli udać się do dowolnego kraju strefy Schengen.

ZOBACZ: Tusk strzela sobie w kolano grożąc Polsce karami, jeśli nie przyjmiemy migrantów z Niemiec, Włoch i Grecji!

Minister finansów Pier Carlo Padoan wyjaśnił, że z planowanej kwoty 4,2 mld euro kwota 2,8 mld zostanie przeznaczona na organizację miejsc pobytu dla migrantów i ich utrzymanie. To oczywiście tylko prognozy, przy założeniu, że utrzyma się aktualna „presja migracyjna”. Włosi nie ukrywają jednak, że tegoroczne wydatki na imigrantów mogą sięgnąć kwoty 4,6 mld euro.

Skąd takie kwoty? Nieletni imigranci są umieszczani w specjalnych osobnych ośrodkach, a dzienny koszt ich utrzymania wynosi 45 euro. Pozostali migranci kosztują Rzym od 32 do 35 euro dziennie. Tymczasem tylko w tym roku Włosi spodziewają się przybycia nawet 200 tys. imigrantów. W ubiegłym roku było ich 181 tysięcy.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Zislamizowane Włochy grożą Europie inwazją migrantów! Chcą się pozbyć około 200 tysięcy obcokrajowców!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here