Milionerzy uciekają z Europy! Czy czeka nas krwawa wojna religijna? - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Milionerzy uciekają z Europy! Czy czeka nas krwawa wojna religijna?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Według raportu agencji New World Wealth w zeszłym roku aż trzy procent milionerów uciekło z Francji, zdecydowana większość mieszkała w Paryżu. Z związku z rosnącymi napięciami religijnymi, wysokimi podatkami i napływem imigrantów z Syrii, bogaci Europejczycy decydują się na emigrację. Czy może to oznaczać, że w niedługim czasie Europa spłynie krwią tysięcy ludzi a najbogatsi chcą chronić się w państwach, które uważają za bezpieczne?

Tylko w 2015 roku z Paryża wyjechało siedem tysięcy milionerów, z Rzymu pięć tysięcy, zaś z Aten przeszło dwa tysiące. Najczęściej przeprowadzają się do Australii bądź Izraela. Miasta, które odnotowały najwyższy napływ milionerów to Sydney – cztery tysiące, Melbourne – trzy tysiące, oraz Tel Aviv, Dubaj, San Francisco i Vancouver – po dwa tysiące. Od wielu miesięcy media podają, że w wyniku osiedlania się islamistów we Francji wzrasta tam antysemityzm, niszczone są synagogi i cmentarze żydowskie a nawet sklepy prowadzone przez ortodoksyjnych Żydów. Nic więc dziwnego, ze Żydzi wolą osiedlać się w bezpiecznym dla nich Izraelu.

ZOBACZ: Islamski Azerbejdżan zaatakował Armenię! Kolejna faza islamizacji świata! Zdjęcia z frontu +18!!!

islamskainwazjanaEurope

Dziwi mnie jednak liczba zwykłych Francuzów, którzy uciekają z własnej ojczyzny tylko dlatego, że władze tego państwa prowadziły nieumiejętną politykę imigracyjną. Można to porównać do ucieczki z tonącej łodzi… zostawiają swój kraj na pastwę islamskich hord.

Źródło: www.cnbc.com

IslamDania

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy