w ,

Min. Kaleta o bardzo ważnym zagrożeniu dla Europy wynikającym z Konwencji Stambulskiej!

Minister Sprawiedliwości złożył do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wniosek o wszczęcie procedury wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej. W warstwie ideologicznej jest ona niezgodna z Konstytucją RP i polskim porządkiem prawnym. 

Wiceminister Sebastian Kaleta z Solidarnej Polski przedstawił jeszcze jedno zagrożenie: “Rzadko podnoszonym argumentem za wypowiedzeniem #KonwencjaStambulska jest zobowiązanie do przyznawania statusu uchodźcy osobom, które twierdzą, że są prześladowane ze względu na płeć społeczno-kulturową. Jaki ma to skutek? Kolejne fale młodych imigrantów mogą na granicach UE żądać ochrony, ponieważ w krajach ich pochodzenia nie jest respektowana ich tożsamość płciowa, tzn, że czują się kobietami mimo biologicznego statusu mężczyzny. W myśl konwencji stambulskiej to uchodźcy”

W ciągu ostatnich lat, w czasie wielkiej fali migrantów z Afryki i Azji do Europy wielokrotnie media informowały o przypadkach oszukiwania nt. wieku, czy nawet wyznawanej religii – dziś Konwencja Stambulska może być wytrychem, aby dostać się do Europy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

100 agentów i 23 zatrzymanych. Prężne działania CBA

Minister Woś wypowiada wojnę śmiecącym w lasach: 10x wyższe kary! tysiące fotopułapek!