Młodzież Wszechpolska o happeningu na "czarnym proteście"! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Młodzież Wszechpolska o happeningu na “czarnym proteście”!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

5 października, szczecińskie koło Młodzieży Wszechpolskiej, zorganizowało konferencję prasową, na temat happeningu z transparentem „Życie w naszych rękach”, trzymanego przez Młodzież Wszechpolską i ONR, na poniedziałkowym „Czarnym proteście”.

W konferencji brali udział m.in. wiceprezes Okręgu Zachodniopomorskiego – kol. Marcin Sajniak, jak i sekretarz stargardzkiego koła MW – kol. Małgorzata Milewska. Działacze wyrazili stanowisko o ustawie „Stop aborcji”, a obecne na konferencji koleżanki Małgorzata Milewska i Anna Kiezik zaapelowały do kobiet, które pojawiły się przedwczoraj na pl. Solidarności, aby nie dały sobą manipulować.: „Z ust przemawiających padło wiele kłamstw, m.in. to, że życie kobiet nie będzie ratowane w razie zagrożenia, że zakaże się badań prenatalnych i wiele innych. To bzdury, apelujemy do wszystkich kobiet aby zapoznały się z ustawą i same rozwiały swoje wątpliwości” – mówiła kol. Małgorzata Milewska. Podczas konferencji pojawiło się wiele mediów, które także wcześniej opisywały happening relacjonując czarny protest w Szczecinie.

A tutaj moja relacja:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,172FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy