/Facebook
w ,

Może i wykształcony ale bardzo mały człowiek. Marszałek Senatu nie przybył na uroczystość wręczenia Prezydentowi RP Uchwały PKW ws. stwierdzenia wyniku wyborów Prezydenta RP

We wtorek po południu Andrzej Duda odebrał uchwałę Państwowej Komisji Wyborczej o wyborze go na prezydenta. Na uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie obecni byli m.in. premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicemarszałkowie Sejmu: Małgorzata Gosiewska, Ryszarda Terlecki i Piotr Zgorzelski. Wymieniony został również wicemarszałek Senatu Marek Pęk oraz prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska.

Marek Pęk napisał na Twitterze: „Smutne to, że jako jedyny członek Prezydium @PolskiSenat byłem obecny na uroczystości wręczenia Prezydentowi @AndrzejDuda uchwały @PanstwKomWyb o wyborze na Prezydenta RP.”

Brak Grodzkiego. Brak politycznej klasy.

Na uroczystości nie pojawił się Marszałek Senatu z Platformy Obywatelskiej profesor Tomasz Grodzki, jak widać nie zawsze wykształcenie musi iść w parze z politycznym obyciem i zwykłą kulturą. Internauci komentują: „Taki mają szacunek do demokracji! Wstyd Panie Marszałku Grodzki i pozostali, brak dojrzałości politycznej i klasy! Można się politycznie różnić, ale trzeba się szanować!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Paweł Kukiz kłamie

Kuluary wyborów prezydenckich w obozie Trzaskowskiego.