w ,

Może i wykształcony ale bardzo mały człowiek. Marszałek Senatu nie przybył na uroczystość wręczenia Prezydentowi RP Uchwały PKW ws. stwierdzenia wyniku wyborów Prezydenta RP

/Facebook

We wtorek po południu Andrzej Duda odebrał uchwałę Państwowej Komisji Wyborczej o wyborze go na prezydenta. Na uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie obecni byli m.in. premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicemarszałkowie Sejmu: Małgorzata Gosiewska, Ryszarda Terlecki i Piotr Zgorzelski. Wymieniony został również wicemarszałek Senatu Marek Pęk oraz prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska.

Marek Pęk napisał na Twitterze: “Smutne to, że jako jedyny członek Prezydium @PolskiSenat byłem obecny na uroczystości wręczenia Prezydentowi @AndrzejDuda uchwały @PanstwKomWyb o wyborze na Prezydenta RP.”

Brak Grodzkiego. Brak politycznej klasy.

Na uroczystości nie pojawił się Marszałek Senatu z Platformy Obywatelskiej profesor Tomasz Grodzki, jak widać nie zawsze wykształcenie musi iść w parze z politycznym obyciem i zwykłą kulturą. Internauci komentują: “Taki mają szacunek do demokracji! Wstyd Panie Marszałku Grodzki i pozostali, brak dojrzałości politycznej i klasy! Można się politycznie różnić, ale trzeba się szanować!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Paweł Kukiz kłamie

Kuluary wyborów prezydenckich w obozie Trzaskowskiego.