Muzułmanka zmuszała 16-letnią córkę do prostytucji, by sfinansować pielgrzymkę do Mekki!

0
21385

Policja w Dubaju prowadzi śledztwo w sprawie Pakistanki, która zmuszała 16-letnią córkę do prostytucji w celu sfinansowania kosztów podróży rodziny do Mekki – najświętszego miejsca islamu.

Poszkodowana, która obecnie została umieszczona w schronisku powiedziała policji, że została poproszona przez rodziców o podjecie pracy w ZEA i wkrótce po przyjeździe zdała sobie sprawę, że obiecana praca w “salonie piękności” była w rzeczywistości prostytucją. Dodała, że w końcu przychyliła się do prośby matki, wykonanej na polecenie ojca, “ze strachu i aby sfinansować pielgrzymkę dziadkom” oraz kosztów ich leczenia.

Podejrzana, matka ofiary, przyznała się do zarzutów. Zeznała, że przybyła do ZEA sześciu miesięcy wcześniej, by pracować jako pomoc domowa i że pożyczyła od miejscowego Araba pieniądze, których nie była w stanie zwrócić. Aby spłacić dług, wierzyciel zasugerował, że seks z jej córką rozwiąże sprawę. Później zaproponował podobną umowę z innymi mężczyznami. Kobieta i jej mąż zostali oskarżeni przez trybunał karny w Dubaju o handel żywym towarem.

Odbycie pielgrzymki przynajmniej raz w życiu jest obowiązkiem religijnym każdego dorosłego muzułmanina płci męskiej, który jest do niej zdolny fizycznie i finansowo (włącznie z obowiązkiem zapewnienia dostatku rodzinie na czas jego nieobecności). Jest jednym z pięciu filarów islamu. Uważane jest za najliczniejsze coroczne zgromadzenie ludzi na świecie. Hadżdż jest demonstracją solidarności muzułmanów oraz ich oddania wierze w Allaha

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Muslim Mum Prostitutes Daughter to Finance Mecca Trip

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here