Muzułmanka zmuszała 16-letnią córkę do prostytucji, by sfinansować pielgrzymkę do Mekki! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Muzułmanka zmuszała 16-letnią córkę do prostytucji, by sfinansować pielgrzymkę do Mekki!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Policja w Dubaju prowadzi śledztwo w sprawie Pakistanki, która zmuszała 16-letnią córkę do prostytucji w celu sfinansowania kosztów podróży rodziny do Mekki – najświętszego miejsca islamu.

Poszkodowana, która obecnie została umieszczona w schronisku powiedziała policji, że została poproszona przez rodziców o podjecie pracy w ZEA i wkrótce po przyjeździe zdała sobie sprawę, że obiecana praca w “salonie piękności” była w rzeczywistości prostytucją. Dodała, że w końcu przychyliła się do prośby matki, wykonanej na polecenie ojca, “ze strachu i aby sfinansować pielgrzymkę dziadkom” oraz kosztów ich leczenia.

Podejrzana, matka ofiary, przyznała się do zarzutów. Zeznała, że przybyła do ZEA sześciu miesięcy wcześniej, by pracować jako pomoc domowa i że pożyczyła od miejscowego Araba pieniądze, których nie była w stanie zwrócić. Aby spłacić dług, wierzyciel zasugerował, że seks z jej córką rozwiąże sprawę. Później zaproponował podobną umowę z innymi mężczyznami. Kobieta i jej mąż zostali oskarżeni przez trybunał karny w Dubaju o handel żywym towarem.

Odbycie pielgrzymki przynajmniej raz w życiu jest obowiązkiem religijnym każdego dorosłego muzułmanina płci męskiej, który jest do niej zdolny fizycznie i finansowo (włącznie z obowiązkiem zapewnienia dostatku rodzinie na czas jego nieobecności). Jest jednym z pięciu filarów islamu. Uważane jest za najliczniejsze coroczne zgromadzenie ludzi na świecie. Hadżdż jest demonstracją solidarności muzułmanów oraz ich oddania wierze w Allaha

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Muslim Mum Prostitutes Daughter to Finance Mecca Trip

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy