My tu gadu gadu o zdartym naskórku na dłoni KOD-owca, a tymczasem Rosja sprawdza gotowość swoich banków i instytucji do działania w czasie wojny

0
25871

Kilka dni temu na terytorium Rosji zarządzono sprawdzian gotowości bojowej armii. Rosyjski resort obrony uznał, że to za mało i podjął decyzję, aby do sprawdzianu przyłączyły się organy terytorialne władzy wykonawczej, w tym także terenowe oddziały Banku Rosji. Chodzi o weryfikację czy w czasie wojny będą one mogły prowadzić skuteczne działania związane z zabezpieczeniem finansowym wojsk znajdujących się poza stałymi miejscami dyslokacji.

Wiem, że temat męczeństwa jednego z KOD-owników jest ważny. Wszak rzadko się zdarza, aby na zadarty naskórek bandażować szczelnie całą dłoń. Wydarzenie to nie powinno nam jednak przesłaniać innych, również ważnych, a może nawet istotniejszych spraw.

Z Rosji dochodzą informacje o kolejnych przygotowaniach do wojny. Tamtejsze ministerstwo obrony uznało, że należy sprawdzić gotowość terytorialnych organów władzy wykonawczej do działań w czasie wojny. Mają one przeprowadzić koordynację i kontrolę przestawienia poszczególnych sfer działalności na pracę w warunkach czasu wojny. Sprawdzian gotowości do pracy w nadzwyczajnych warunkach obejmie także terenowe oddziały Banku Rosji, które mają przetestować działania związane z zabezpieczeniem finansowym wojsk znajdujących się poza stałymi miejscami dyslokacji.

Rosyjski blef, czy faktyczne przygotowania do wojny na wielką skalę?

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here