"Nawet bezobjawowy przebieg choroby może powodować zmiany w płucach, widoczne przy skanowaniu" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

“Nawet bezobjawowy przebieg choroby może powodować zmiany w płucach, widoczne przy skanowaniu”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Cały świat mówi dziś o profesorze Didierze Raoultcie, dyrektorze Uniwersyteckiego Szpitala Chorób Zakaźnych w Marsylii. Jest orędownikiem nowego sposobu leczenia koronawirusa. Spośród 1003 pacjentów leczonych przez niego hydroksychlorochiną i azytromycyną zmarł jeden, natomiast w grupie 985 zakażonych, której nie podano takiej kombinacji leków lekarze odnotowali 12 zgonów. O jego działalności możecie przeczytać tu, tutaj jednak o czymś innym. 

“Kwintesencja walki z wirusem polega na diagnostyce i leczeniu. Dodaje zresztą, że brak testowania ludzi poddanych kwarantannie naraża ich zdrowie, albowiem nawet bezobjawowy przebieg choroby może powodować zmiany w płucach, widoczne przy skanowaniu” – z tym zdaniem Didiera Raoulta zgadzam się na podstawie własnych doświadczeń ze szpitala. Leżę w pokoju 4-osobowym, w którym moi współtowarzysze to bardzo różne przypadki koronawirusa, są wśród nich młode osoby, które nie miały praktycznie żadnych objawów a przy tomografii płuc wyszło, że mają zapalenie płuc. Dlatego z mojej strony apel: Wszyscy chorzy, weźcie to sobie do serca i po wyzdrowieniu rejestrujcie u pulmonologa!

 

[PORADNIK] Jak bezpiecznie zrobić zakupy, aby nie zarazić się koronawirusem?

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy