w ,

NEWS! Mosbacher: “do 20 stycznia zrezygnuję z funkcji ambasadora w Polsce”

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher delikatnie mówiąc – nie jest nad Wisłą lubiana. Zatem wielu z Was zapewne odetchnie z ulgą na informację, że już niedługo Pani Georgette wróci do Stanów Zjednoczonych. Chociaż jeden pozytywny aspekt możliwej wygranej Bidena?

Zapytana o zwyczajową wymianę korpusu dyplomatycznego, Georgette Mosbacher przyznała, że zamierza złożyć list ze swoją rezygnacją do 20 stycznia (data zaprzysiężenia nowego prezydenta Joego Bidena). Powiedziała, że będzie to jej ostatni dzień w Warszawie. Jak przyznała, jest to pewna dyplomatyczna tradycja: – Jako ambasador jestem polityczną nominantką Donalda Trumpa, a nie zawodowym dyplomatą – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską

Dlaczego Polaków ucieszy jej rezygnacja?

wrzesień 2020: “Georgette Mosbacher w rozmowie z Marcinem Makowskim dla Wirtualnej Polski odniosła się do kwestii mniejszości seksualnych w Polsce. Wcześniej na stronie amerykańskiej ambasady pojawił się list otwarty w tej sprawie. „Chcemy wyrazić nasze poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów, jakie dotykają społeczność gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych (LGBTI) oraz innych mniejszości w Polsce stojących przez podobnymi wyzwaniami – czytamy.”

czerwiec 2019:

Mosbacher dała się również poznać jako obrończyni skrajnie nieobiektywnej stacji jaką jest TVN, atakowała próby dekoncentracji mediów w Polsce… 

Za: onet.pl, wmeritum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szokujący wpis Rosatiego o wyborach w USA! Ośmieszył się!

WAŻNE! Suwerenność Polski jest zagrożona! Ziobro pisze wprost: “polityczna, kulturowa, gospodarcza kolonizacja Polski i Węgier”