Nie ma zgody na kary za nieprzyjmowanie imigrantów! "Musimy się temu zdecydowanie przeciwstawić!" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 3 lipca, 2020

Nie ma zgody na kary za nieprzyjmowanie imigrantów! “Musimy się temu zdecydowanie przeciwstawić!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

7 maja na profilu‪ Prawa i Sprawiedliwości na Facebooku, Jarosław Kaczyński odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło do propozycji Komisji Europejskiej, zakładającej kary w wysokości nawet 250 tys. euro za jednego nieprzyjętego uchodźcę:

„Przeszło milion złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Gdyby coś takiego zostało wprowadzone to można powiedzieć, że suwerenność państw europejskich, członków Unii Europejskiej zostaje zniesiona! Przy czym jeśli przyjrzeć się bliżej, to nie będzie to oznaczało zniesienia suwerenności tych najsilniejszych państw Unii Europejskiej, tylko tych mniej silnych, takich jak Polska. Na to zgody w żadnym wypadku być nie może! Musimy się temu zdecydowanie przeciwstawić! To jest powiedzenie nam: „nie jesteście gospodarzem we własnym kraju!” Już jesteśmy i będziemy gospodarzem we własnym kraju! I jeżeli ci co dzisiaj maszerują (KOD,PO,Nowoczesna,PSL), chcą, to niech to powiedzą jasno społeczeństwu: „my chcemy być w cudzych rękach”. Jeżeli to powiedzą, to przynajmniej będą w tym sensie uczciwi.”

Jako, że Jarosław Kaczyński jest prezesem partii mającej większość parlamentarną to taka odpowiedź zdecydowanie mnie satysfakcjonuje, szczególnie w połączeniu z wypowiedzią Wiktora Orbana, który przyznał, że ma problem, aby w cywilizowanych słowach opisać to, co myśli na ten temat. – Chcą odebrać Węgrom możliwość decydowania z kim chcemy, a z kim nie chcemy żyć – mówił. Zdaniem węgierskiego premiera, “przywódcy europejscy są odizolowani od świata w wieży z kości słoniowej” i “nie wiedzą o czym mówią”. Całą koncepcję Komisji Europejskiej określił jako “pomyłkę”.

Według najnowszej propozycji Komisji Europejskiej, uchodźcy mieliby trafiać do poszczególnych krajów członkowskich zgodnie z prostą zasadą proporcjonalności. Kwoty emigracyjne byłyby przydzielane w odniesieniu do liczby mieszkańców kraju oraz jego PKB. Kraje, które nie zgodzą się przyjąć określonej kwoty uchodźców, będzie i tak musiał partycypować w systemie, poprzez udział finansowy. Koszt swoistego „wykupienia się” od przyjętego pojedynczego emigranta miałby wynosić nawet do 250 tys. euro. (za: niezalezna.pl)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,832FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy