naasca.org
w , ,

Niemcy: Afgańczyk wykorzystał seksualnie 4-letnią córkę rodziców zastępczych, którzy przyjęli go pod swój dach!

Trzynastoletni Afgańczyk wykorzystał seksualnie 4-letnią córkę swoich niemieckich rodziców zastępczych. Następnie zbiegł do Szwecji. „Bild am Sonntag”, który opisał sprawę, obawia się, że sprawa nie zostanie wyjaśniona.

Do zdarzenia miało dojść w Berlinie w rodzinie zastępczej , w której umieszczono małoletniego Afgańczyka. Latem ubiegłego roku 4-letnia córka opiekunów azylanta opowiedziała rodzicom, że chłopak bawił się z nią w doktora i ją „badał”. Zabawie miał się przyglądać jeszcze inny Afgańczyk – kolega podejrzanego.

Po ekspertyzie lekarskiej, potwierdzającej relację dziewczynki, prawni opiekunowie zaalarmowali policję, która podjęła śledztwo. Funkcjonariusze podali w wątpliwość m.in. wiek azylanta, przypuszczając, że w rzeczywistości jest on o wiele starszy niż utrzymywał.

Zwrócono się do berlińskiej prokuratury o zgodę na ekspertyzę wieku Afgańczyka. Ta jednak odmówiła twierdząc, że badania te nie są dokładne.

Niedzielne wydanie dziennika „Bild” wskazuje, że ponieważ chłopak stanowczo zaprzeczał, by miał się dopuścić molestowania dziecka, prokuratorzy umorzyli postępowanie. Jako powód podano brak dostatecznego materiału dowodowego.

Za: tvp.info, IAR

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Nie podoba mi się ta Polska. Nie tylko obóz rządzących, ale i społeczeństwo!” Skandaliczne słowa Daniela Olbrychskiego

ZAGROŻENIE! Organizacje żydowskie przepychają ustawę, która może kosztować Polskę miliardy