Niemcy mniejszością we własnym kraju? Etniczna przebudowa naszych sąsiadów - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Niemcy mniejszością we własnym kraju? Etniczna przebudowa naszych sąsiadów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Niemczech jeszcze nigdy nie mieszkało tylu ludzi. Według najnowszych statystyk za Odrą żyje obecnie 82,8 miliona osób. Bardzo duża część to imigranci. Dzietność wśród obywateli niemieckich wciąż jest niska.

Pod koniec roku 2016 na terenie Niemiec mieszkało około 82,8 miliona osób, podaje niemiecki Federalny Urząd Statystyczny. To rekord w historii tego kraju. U przyczyn nie leży jednak wysoka dzietność, ale imigracja. Bez napływu przybyszów liczba ludności w Niemczech musiałaby spaść, tak, jak było to w poprzednich latach.

W ubiegłym roku różnica między liczbą imigrantów oraz emigrantów to 750 tysięcy na rzecz tej pierwszej grupy. Poprzedni rekord ludnościowy padł w Niemczech w roku 2002, kiedy to kraj zamieszkiwało 82,5 mln osób.

ZOBACZ: Niemcy postawili luksusowe domy dla imigrantów. Koszty? 13 tys PLN za metr kw.!!!

Wciąż bardzo wysoki jest deficyt urodzeń – urodziło się od 150 do 190 tysięcy dzieci mniej, niż osób zmarło. Cały czas chętniej rodzą też imigrantki. Według statystyk z 2015 roku na Niemkę przypada 1,43 dziecka, na imigrantkę 1,96.

Choć władze nie podały jeszcze dokładnych danych dotyczących skali obecności imigrantów w społeczeństwie, przybyszem lub potomkiem przybyszów może być już niemal co czwarty mieszkaniec Niemiec. Pod koniec 2015 roku imigrantów było w Niemczech 17,1 milionów – 21 procent ludności, o 4 proc. więcej, niż rok wcześniej. W związku z wysoką imigracją przez cały 2016 rok udział ten musiał jeszcze się zwiększyć.

https://www.youtube.com/watch?v=ufCESvXRjQI

Za: pch24.pl, źródła: jungefreiheit.de, zeit.de

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy