Niemcy: Zamieszki w Budziszynie. Uchodźcy starli się z miejscowymi [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 5 lipca, 2020

Niemcy: Zamieszki w Budziszynie. Uchodźcy starli się z miejscowymi [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do walk pomiędzy uchodźcami, a miejscową ludnością doszło w niemieckim Budziszynie. Całe zajście miało miejsce wczoraj wieczorem.

Jak podała niemiecka telewizja MDR, na rynku Kornmartk w Budziszynie doszło do starcia miejscowych z uchodźcami. Jak podaje tamtejsza policja w starciach wzięło udział ok 100 osób, z czego 20 to byli imigranci. W ruch poszły butelki, którymi obie strony się obrzucały. Nie zabrakło również rękoczynów. Próbująca zaprowadzić porządek policja, została obrzucona przez uchodźców butelkami i sztachetami. Policjanci byli zmuszeni użyć siły w postaci pałek i gazu pieprzowego.

Jedna osoba po stronie imigrantów została poważniej ranna i przewieziona do szpitala. Podczas podróży, karetka z rannym została obrzucona kamieniami przez protestujących.

https://www.youtube.com/watch?v=_Zl7zgZJ4lc

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,840FaniLubię
18,054ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy