Norwegia: Muzułmanin zgwałcił córkę za "zbytnie uleganie wpływom zachodnim" - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Norwegia: Muzułmanin zgwałcił córkę za “zbytnie uleganie wpływom zachodnim”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Muzułmanin bliskowschodniego pochodzenia mieszkający na stałe w mieście Fredrikstad w Norwegii, został zatrzymany za zgwałcenie swojej córki. Gwałt był karą za to, że córka stała się “zbyt zachodnia”.

Czterdziestokilkulatek został oskarżony o gwałt i kazirodztwo po tym, jak zaatakował córkę w domu rodzinnym w Fredrikstad. Policyjna prawniczka, Anette Sogn, powiedziała piszącemu o sprawie portalowi Fredrikstad24:

– Ojciec był wściekły, bo jego córka nie chciała podążać za preferowanym przez niego islamskim stylem życia. Postanowił więc ją “naprostować”.

Po gwałcie ponad 20-letnia córka wybiegła z domu i powiedziała przechodzącemu listonoszowi co się stało; a on następnie udał się na policję. Ojciec podobno twierdził, że nie rozumie, dlaczego został on oskarżony o to przestępstwo i powiedział, że był wstrząśnięty wynikami badania DNA. Przyznał, że usiadł na łóżku ofiary i starał się jedynie wyjaśnić córce jej “niewłaściwe postępowanie”.

Zobacz również:


Ofiara otrzymała pomoc psychologiczną, a ojciec oczekuje na rozprawę.

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Mimsy Møller Far skal ha straffet datter med voldtekt

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,725FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy