Norwegia. Somalijczyk zgwałcił lewicowego aktywistę pomagającego uchodźcom. - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Norwegia. Somalijczyk zgwałcił lewicowego aktywistę pomagającego uchodźcom.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Jak to jest być zgwałconym mężczyzną? Jak to jest być feministą, antyrasistą i zostać zgwałconym przez Somalijskiego uchodźcę? – Czuję się jak robot z kreskówek, moja głowa jest pełna myśli i zaraz eksploduje. Pomagałem sobie używkami, haszyszem i alkoholem” Tak rozpoczyna się rozmowa przeprowadzona przez portal nrk.no z młodym lewicowcem, który padł ofiarą homoseksualnego gwałtu.

Ciężko mi zrozumieć jak dorosły mężczyzna, w swoim własnym państwie może dać się zgwałcić murzynowi, nie oponował bo uważał, że sprzeciw będzie zbyt rasistowski? Oprawca po kilku miesiącach został zatrzymany, policja zgarnęła go za posiadanie noża w miejscu publicznym a odciski palców wskazały, że był on odpowiedzialny za gwałt. Przesiedział w więzieniu cztery lata a następnie (o dziwo!) został deportowany.

“Jestem heteroseksualnym mężczyzną, który został zgwałcony przez somalijskiego azylanta. Wtedy moje życie legło w gruzach, ale teraz czuję żal, że mój oprawca został deportowany” – mówi Karsten Nordal Hauken.

Rozumiecie coś z tego? Gość został zgwałcony przez agresywnego imigranta, który mógł dopuścić się wielu innych przestępstw, który chodził sobie po norweskich ulicach z nożem a ten żałuje, że go odesłano... Wiem, że w Skandynawii ludzie od dziecka mają prane mózgi pod kątem politycznej poprawności ale nie zdawałem sobie sprawy, ze ta choroba jest nieuleczalna.

“Obawiam się, że kobiety nie będą mnie chciały a inni mężczyźni będą się ze mnie śmiać.” – Karsten Nordal Hauken

No raczej. 

Źródło: nrk.no

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy