Obywatele bronią polskich granic. W Zgorzelcu zatrzymali nielegalnego imigranta! Brawo!

4
21331

Zgorzelec to miasto leżące na granicy Polski i Niemiec, poprzez fakt przynależności Polski do strefy Schengen islamscy imigranci, którzy dokonali inwazji na Niemcy, bez żadnej kontroli mogą przekraczać naszą granicę. W Europie są nielegalnie i powinni być natychmiast deportowani do państwa, z którego przybyli. Wzdłuż polsko-niemieckiej granicy zaczęły się pojawiać obywatelskie patrole, które mają nie dopuścić do przekraczania naszej granicy. Jednego z imigrantów złapał patrol firmy Fenix.

Zatrzymanie Syryjczyka, do którego doszło 2 lutego, Fenix opisuje następująco: “W dniu dzisiejszym około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia arabskiego zaczął uciekać. Po ujęciu okazało się iż jest on Syryjczykiem i przebywa nielegalnie na terenie naszego kraju, został przekazany SG ze Zgorzelca.”

Po tym jak poinformowali o zdarzeniu zostali zaatakowani przez lewackie organizacje, że zatrzymali biednego Syryjczyka, odpowiedź ze strony Fenix zasługuje na medal ;)

“Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten “biedny” Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi – kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić ” biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety “wyjazd z kraju 😎 bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace”

Brawo Panowie! Oby więcej osób szło w Wasze ślady! Gdzie nie działa policja muszą działać obywatele. Islam to zagrożenie dla naszej cywilizacji a zagrożenia należy bezwzględnie zwalczać.

W dniu dzisiejszym około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia…

Posted by Centrum Szkolenia Specjalnego Fenix on 2 luty 2016

Przy okazji warto przypomnieć:

Komentarze:

komentarzy

4 COMMENTS

  1. Ogarnijcie się ludzie, jeszcze przed wyborami pis mówił, że nikogo nie przyjmie, później tylko chrześcijan, dalej zmieniono na rodziny muzułmańskie ale “prześwietlone” przez spec służby … a teraz się dowiadujemy, że z Włoch zgłoszono już kilkanaście osób, głównie samotnych mężczyzn pochodzących z Erytrei, jak dzisiaj powiedział szef UdSC….. kolejno dowiadujemy się z wczorajszego wywiadu z Rafalską, że program 500+ jest
    kierowany nie tylko do polskich rodzin ale również do imigrantów i “uchodźców”, bo nie nie ma w nim kryterium posiadania
    polskiego obywatelstwa (bycia Polakiem) nie jest to wymienione w ustawie. Pieniądze dostaną również imigranci i “uchodźcy”, którzy przebywają
    legalnie w Polsce (lub ci, którzy się POJAWIĄ) i posiadają możliwość
    podjęcia legalnej pracy (w sumie obecnie jest to ok. 100.000 osób). Powodzenia naiwni wyborcy pis-u, jest jedno tylko jedno pytanie: o rolę pis- u w Polsce ?!

  2. starym nemieckim zwyczajem powinien dostac miska do paszportu…..a moze Polacy zaczna tatuowac takim smierdzielom orzelka na czole? Nie bedzie problemu z powtornym rozpoznaniem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here