Za facebook.com/fenix.xn
w ,

Obywatele bronią polskich granic. W Zgorzelcu zatrzymali nielegalnego imigranta! Brawo!

Zgorzelec to miasto leżące na granicy Polski i Niemiec, poprzez fakt przynależności Polski do strefy Schengen islamscy imigranci, którzy dokonali inwazji na Niemcy, bez żadnej kontroli mogą przekraczać naszą granicę. W Europie są nielegalnie i powinni być natychmiast deportowani do państwa, z którego przybyli. Wzdłuż polsko-niemieckiej granicy zaczęły się pojawiać obywatelskie patrole, które mają nie dopuścić do przekraczania naszej granicy. Jednego z imigrantów złapał patrol firmy Fenix.

Zatrzymanie Syryjczyka, do którego doszło 2 lutego, Fenix opisuje następująco: „W dniu dzisiejszym około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia arabskiego zaczął uciekać. Po ujęciu okazało się iż jest on Syryjczykiem i przebywa nielegalnie na terenie naszego kraju, został przekazany SG ze Zgorzelca.”

Po tym jak poinformowali o zdarzeniu zostali zaatakowani przez lewackie organizacje, że zatrzymali biednego Syryjczyka, odpowiedź ze strony Fenix zasługuje na medal ;)

„Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten „biedny” Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi – kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić ” biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety „wyjazd z kraju 😎 bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace”

Brawo Panowie! Oby więcej osób szło w Wasze ślady! Gdzie nie działa policja muszą działać obywatele. Islam to zagrożenie dla naszej cywilizacji a zagrożenia należy bezwzględnie zwalczać.

W dniu dzisiejszym około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia…

Posted by Centrum Szkolenia Specjalnego Fenix on 2 luty 2016

Przy okazji warto przypomnieć:

https://www.youtube.com/watch?v=YG-I_o-Q-yU

Co myślisz?

4 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Robert Winnicki ostrzega: „Europa popełnia rytualne samobójstwo! Tak giną narody i cywilizacje!”

Młodzi Niemcy się budzą i żądają zaprzestania polityki multi-kulti!