w ,

Oczywiście, że należy zmienić nazwę lotniska w Gdańsku! Kapuś nie może być jego patronem!

Wielce oburzone lewackie gremia nakrzyczały na Prezydenta Dudę, że na profilu Kancelarii Prezydenta na Twitterze, wstawiono tekst: “Popieram wolę odebrania lotnisku imienia Lecha Wałęsy”. Jak się okazało była to wpadka Magdaleny Żuraw, pracownicy Kancelarii. “Prezydent Andrzej Duda nie powiedział, że chce zmiany lotniska im. Lecha Wałęsy. Twierdzenie odwrotne jest wyłącznie moim błędem. Przepraszam” – ogłosiła na Twitterze.

Wpis został bardzo szybko został usunięty ale Internauci zrobili jego screen shoty. Prezentuję dwa śmieszne wpisy, które śmiało można “otagować” jako #lewackalogika:

Andrzej Duda na swoim prywatnym profilu odpowiedział na falę negatywnych komentarzy: “Kompletna brednia. Nigdy czegoś takiego nie powiedziałem. Proszę o minimum uczciwości.”

Panie Prezydencie, jako Pański wyborca jest mi zwyczajnie smutno, że Pan tych słów nie wypowiedział, i skrycie liczę, że prywatnie uważa Pan, że człowiek, który przez lata zdradzał swoich kolegów, który przyczynił się do upadku rządu Jana Olszewskiego nie zasługuje nawet aby nazwać jego imieniem lokalną oczyszczalnię ścieków a co dopiero duże, międzynarodowe lotnisko. Proszę się nie bać głosić takich poglądów, Pańscy wyborcy tego właśnie oczekują i z wielką niecierpliwością czekamy aż ruszy w naszym kraju obiecywana dekomunizacja. Jej częścią jest odbrązawianie tzw. “autorytetów” III RP, w tym wtyczek komunistycznych, pokroju Lecha Wałęsy.

A gdzie są podobne zobowiązania Michnika? Mazowieckiego? Geremka? Tuska?

Posted by Prawicowy Internet on 23 luty 2016

Przez wiele lat nie można było o “Bolku” wypowiadać złego słowa, ponieważ wszelka merytoryczna dyskusja była ucinana stwierdzeniem, że nie można psuć jego legendy zagranicą. Jestem zdania, że prawda zawsze powinna wygrywać i nie można ze zwykłego analfabety, osoby odpowiedzialnej za rozgrabienie Polski przez komunistów po ’89 roku, robić bohatera. Wstyd, że człowiek, który przez dziesiątki lat nosił na sercu wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej okazał się zwykłym donosicielem, kapusiem sprzedającym kolegów z pracy za pieniądze.

Czyje imię powinno nosić zatem lotnisko w Gdańsku? Moja propozycja: Danuty Siedzikówny “Inki” – zamordowanej przez komunistów właśnie w Gdańsku.

BOLEK/WAŁĘSA/SZPICEL Z MARGINESU – genialny materiał z 1992 roku. Musisz to obejrzeć! Takie kur*** nami rządziły. Wałę…

Posted by Prawicowy Internet on 22 luty 2016

12743712_1656734664576885_3358783846852021302_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lewacka Logika. Komisarz ONZ: “zamykanie europejskich granic, zwiększy napływ nielegalnych imigrantów”.

Dramatyczny apel młodej Niemki: “Chrońcie nas!”