Brawo! Prezydent Andrzej Duda nie ugiął się pod niemieckimi mediami w Polsce, nie ugiął się pod krytyką polityków “Nocnej Zmiany”. Nasz prezydent poparł zmiany, których jego wyborcy chcieli. Zmiany, które mają się rozpocząć od usunięcia wszystkich funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej i PSL w naszym kraju. Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy w kwestii wyboru sędziów Trybunału Konstytucyjnego!

Za Facebookiem prezydenta Andrzeja Dudy, stąd niska jakość nagrania.

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  • Coś bredzisz synek. Raczej Prezydent vs. PO(UE, Niemcy) 1:0. A jak już musisz stawiać postać Prezydenta z Praworządnością w jednym równaniu to będzie to: Prezydent = Praworządność. I aby było jasne: jestem absolutnym przeciwnikiem rządów PiS bo Kaczyński podpisując traktat lizboński pozbawił państwo polskie suwerenności za którą umierali Polacy przez wieki. A PO systematycznie dokonywała na modłę niemiecką wyniszczenia przemysłowego i gospodarczego tego kraju. Ale to co zrobił Duda to zdelegalizowanie nielegalnego postępku PO tuż przed oddaniem stołków. Dla mnie tak długo jak PiS nie wycofa się z umowy która mówi, że od 1 stycznia 2016 nieobywatele polscy mogą u nas kupować ziemię i tak długo jak nie zaczną walczyć przeciw wciągnięciu się w konflikt z bliskim wschodem oraz tak długo jak nie usłyszę stanowczego NIE w sprawie imigrantów, jak to zrobiła Słowenia, Czechy i Węgry, tak długo PiS będzie dla mnie jedynie zmianą logotypu po PO. I niczym innym. Teraz czekam aż mnie i podejrzewam parę innych osób PiS rozczaruje pozytywnie, bo odwołanie PO-owców to jeszcze nie gwarant zmiany na lepsze.

   • W demokratycznym państwie obywatel powinien czuć się bezpiecznie. Bezpieczeństwo gwarantują mu właśnie nadane mu prawa.

    Prezydent nie jest od tego by robić samowolkę, tak samo jak minister pracy nie jest od tego by decydować jaki zawód masz pełnić. Prezydent stoi na straży konstytucji, czyli przestrzega jej i pilnuje by robili to inni.

    Trybunał orzekł, że 3 sędziów powinno zostać zaprzysiężonych, a wybór 2 jest nieważny . Duda łamie tutaj konstytucje zwlekając w wypełnianiu swoich konstytucyjnych obowiązków nie przyjmując od nich ślubowania.

    Jeżeli prawo jest niedoskonałe, to je zmieniajmy, ale nigdy nie działajmy ponad prawem, bo to doprowadzi nas do upadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here