w ,

Oto „elita intelektualna”. Kazimierz Kutz: „Sasin dostanie w nagrodę stolec”

Znany reżyser atakuje pomysł zmian w Warszawie. „Permanentna konfrontacja przemieszana z insynuacjami jest ulubioną tabaką Jarosława Kaczyńskiego” —zaatakował prezesa PiS reżyser Kazimierz Kutz w serwisie katowice.wyborcza.pl.

Niechęć Kazimierza Kutza do Jarosława Kaczyńskiego powoli zmienia się w bardzo niezdrową obsesję. Gdyby nie prezes PiS były reżyser chyba nie miałby co robić i o kim mówić. To naprawdę bardzo niezdrowe. Kutz albo wcale nie myślał, albo bardzo długo myślał nad tym, jak stworzyć gigantyczną brednię i stwierdził, że plany stworzenia metropolii warszawskiej to „technika rządzenia PiS-u poprzez zbełtanie”.

„Ogniomistrz Sasin podpalił tylko lont. Jeśli osiągnie sukces, w nagrodę otrzyma warszawski stolec” — bredzi były senator PO i ucieka się do tak skandalicznych chwytów, że ocenia wygląd posła PiS. „Jego siermiężna uroda kmiota może stać się – obok Syrenki – symbolem stolicy” —obraża.

Koniecznie zobacz jak lewica odniosła się do wypadku premier Szydło:

Kulturowa dzicz. Reakcja polityków PO na wypadek premier Szydło!

Kazimierz Kutz nawołuje też do nieposłuszeństwa społecznego.

„Fala nieposłuszeństwa społecznego, która musi nastąpić, walczyć powinna o całkowite wyeliminowanie partii ze szczebla wyborów gminnych. Jeśli społeczeństwo wygra wybory gminne, a wygrać je może, i te do parlamentu również, wtedy ostanie się jako kraj demokratyczny i europejski. Do takiego programu winniśmy się stroić” — pisze w swoim felietonie dla „Wyborczej”.

To naprawdę przypomina jakiś atak szału.

Za: stefczyk.info, wPolityce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Feministki nie kryją frustracji z powodu rosnącej siły ruchów pro-life!

UWAGA! Polacy zatrzymani w Szwecji pod zarzutem planowania ataku na obóz dla uchodźców!