w

Ozdoba do opozycji: Wyjdźcie i powiedzcie Polakom, że nie wpisujecie się w prorosyjskie poglądy [WIDEO]

Fot. FB Solidarna Polska

Jacek Ozdoba podczas swojego wystąpienia w Sejmie zwrócił się do opozycji. Nawiązał on w swoich słowach do skandalicznych słów Radosława Sikorskiego, które Departament Stanu z USA uznał za rosyjską dezinformację. Poseł Solidarnej Polski stwierdził, że jeżeli Donald Tusk szuka przyjaciół Putina, to powinien przede wszystkim przeanalizować własne podwórko.

To, że doktryna Neumana dotyczy pospolitych przestępców, to wszyscy dobrze wiemy na tej sali, ale co w waszych szeregach robi człowiek, którego Departament Stanu nazywa rosyjską dezinformacją. – powiedział Ozdoba.

– Panie Budka, panie Schetyna, niech pan wyjdzie i powie tutaj Polakom, że nie wpisujecie w prorosyjskie poglądy, że wasz europoseł zostanie wyrzucony. Tym bardziej że dzisiaj europosłowie Prawa i Sprawiedliwości zadali pytanie, kto i jakim cudem finansuje europosła, który jest wykorzystany przez Federację Rosyjską. Nie macie wstydu i jeżeli Tusk szuka przyjaciół Putina to najpierw niech zacznie od siebie. – dodał polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Patryk Jaki: Mieszkania komunalne zamiast dla polityków, to dla samotnych matek i rodzin wielodzietnych [WIDEO]

USA reaguje na wpis Sikorskiego: To rosyjska dezinformacja [WIDEO]