Patryk Jaki dobitnie o Platformy Obywatelskiej: "Śmieciowe standardy i niszczenie moralne przestrzeni publicznej!" - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Patryk Jaki dobitnie o Platformy Obywatelskiej: “Śmieciowe standardy i niszczenie moralne przestrzeni publicznej!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wiceminister sprawiedliwości, przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Patryk Jaki skomentował na swoim profilu w mediach społecznościowych decyzję władz Platformy Obywatelskiej dotyczącą wyrzucenia z tej partii posłów Marka Biernackiego, Joanny Fabisiak i Jacka Tomczaka za ochronę własnego sumienia i głosowania przeciwko liberalizacji dostępu do aborcji.

“Wyrzucić z PO posłów za głosowanie zgodnie ze swoim sumieniem i to jeszcze za obroną życia dzieci niepełnosprawnych. A tolerować aferzystów, ludzi odpowiedzialnych za gigantyczne wyprowadzanie pieniędzy + HGW? 
Śmieciowe standardy i niszczenie moralne przestrzeni publicznej”.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,872ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy