screen z youtube.com
w

Paweł Chojecki atakuje ŚDM i katolicyzm! „Papież przyjdzie swądy swoje piekielne odprawiać”

Facet żyje w Polsce, kraju od ponad tysiąca lat katolickim, a pluje w twarze wszystkim katolikom! Niczym się zatem nie różni od przybyszów z Bliskiego Wschodu, którzy nie szanują kultury krajów, do których przybywają.

Pomimo tego, że jestem katolikiem, to nie podoba mi się to co robi papież Franciszek; jest zbyt liberalny w kwestii przyjmowania uchodźców, rozgrzeszania z morderstwa aborcji czy przepraszania homoseksualistów – jest on jednak głową całego Kościoła Katolickiego i nie życzę sobie aby protestancki pastor na siłę robiący z siebie „autorytet”, wykorzystujący popularność Mariana Kowalskiego, obrażał osobę ważną dla milionów Polaków, szczególnie podczas Światowych Dni Młodzieży. Jako katolik mogę sobie pozwolić na krytykę poczynań hierarchów kościelnych (np. w kwestii ks. Jacka Międlara) ale kiedy robi to przedstawiciel innego kościoła i to w słowach zdecydowanie mocniejszych – to jest to atak na naszą wiarę.

Na początku poniższego filmu, Paweł Chojecki mówi: „papież przyjdzie swądy swoje piekielne odprawiać”, o co może mu chodzić? O mszę świętą? Atakując podstawy katolicyzmu próbuje przyciągnąć oglądających go młodych Polaków do protestantyzmu?

Nigdy nie oglądałem całego programu „Idźpodprąd”, jedynie urywki z wypowiedziami Mariana Kowalskiego, po tym co zobaczyłem w tym krótkim filmie nigdy więcej nie otworzę ich kanału i zachęcam Was do tego samego! Mam nadzieję, że Marian Kowalski szybko połapie się z kim ma do czynienia.

Jeśli szukacie czegoś na zastępstwo to szczerze polecam: wRealu24.plwSensie.tveMisjaTvNPTVTAKT. TVPolonia ChristianaSumienie Narodu.

https://www.youtube.com/watch?v=jaIFOWwH4U0&t=0s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemcy: Szturm niemieckiej policji na meczet w Hildesheim, w którym propagowano dżihad! ZOBACZ WIDEO!

W 2005 r. jordański pisarz podawał szczegółowy plan islamistycznego podboju świata! ZOBACZ!