Paweł Chojecki atakuje ŚDM i katolicyzm! "Papież przyjdzie swądy swoje piekielne odprawiać" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Paweł Chojecki atakuje ŚDM i katolicyzm! “Papież przyjdzie swądy swoje piekielne odprawiać”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Facet żyje w Polsce, kraju od ponad tysiąca lat katolickim, a pluje w twarze wszystkim katolikom! Niczym się zatem nie różni od przybyszów z Bliskiego Wschodu, którzy nie szanują kultury krajów, do których przybywają.

Pomimo tego, że jestem katolikiem, to nie podoba mi się to co robi papież Franciszek; jest zbyt liberalny w kwestii przyjmowania uchodźców, rozgrzeszania z morderstwa aborcji czy przepraszania homoseksualistów – jest on jednak głową całego Kościoła Katolickiego i nie życzę sobie aby protestancki pastor na siłę robiący z siebie “autorytet”, wykorzystujący popularność Mariana Kowalskiego, obrażał osobę ważną dla milionów Polaków, szczególnie podczas Światowych Dni Młodzieży. Jako katolik mogę sobie pozwolić na krytykę poczynań hierarchów kościelnych (np. w kwestii ks. Jacka Międlara) ale kiedy robi to przedstawiciel innego kościoła i to w słowach zdecydowanie mocniejszych – to jest to atak na naszą wiarę.

Na początku poniższego filmu, Paweł Chojecki mówi: “papież przyjdzie swądy swoje piekielne odprawiać”, o co może mu chodzić? O mszę świętą? Atakując podstawy katolicyzmu próbuje przyciągnąć oglądających go młodych Polaków do protestantyzmu?

Nigdy nie oglądałem całego programu “Idźpodprąd”, jedynie urywki z wypowiedziami Mariana Kowalskiego, po tym co zobaczyłem w tym krótkim filmie nigdy więcej nie otworzę ich kanału i zachęcam Was do tego samego! Mam nadzieję, że Marian Kowalski szybko połapie się z kim ma do czynienia.

Jeśli szukacie czegoś na zastępstwo to szczerze polecam: wRealu24.plwSensie.tveMisjaTvNPTVTAKT. TVPolonia ChristianaSumienie Narodu.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy