w ,

Pedofilia w duńskiej telewizji!

To wręcz nieprawdopodobne do czego zdolne są lewackie środowiska. Pionierami w mijaniu kolejnych granic normalności i dobrego smaku, są państwa zachodnie. W jednym z nich – Danii dopuszczono do przestrzeni publicznej program, w którym dorośli ludzie obnażają się przed dziećmi i młodzieżą.

To obrzydliwe show ma promować pozytywne postrzeganie ciała i ułatwiać dzieciom zadawanie pytań. Program emitowany jest na kanale przeznaczonym dla dzieci do 12 roku życia. Program bije w Danii rekordy popularności, i chęć przerzucenia go na własny grunt wyrazili już min. Norwedzy.

Być może niektórzy ludzie mówią: o mój Boże, łączą nagość i dzieci. Ale to nie ma nic wspólnego z seksem, chodzi o postrzeganie ciała jako naturalnego, tak jak robią to dzieci – twierdzi gospodarz programu – Jannick Schow.

Pomimo ochów i achów z jakimi spotkał się program, nie brak tam również słów potępienia. Do krytyków programu należy min. Peter Skaarup – członek Duńskiej Partii Ludowej, który program nazwał wyjątkowo ekstremalnym i wulgarnym.

Jest o wiele za wcześnie, aby dzieci mogły uczyć się o męskich i żeńskich genitaliach – mówił.

Żyjemy w czasach nieprawdopodobnych, gdzie mijanie kolejnych granic uznawane jest za atut. Skoro normalizacja pedofilii staje się na zachodzie zwyczajem to chyba czas najwyższy postawić się temu z całą mocą i siłą. Zadaniem zdrowo myślących, odpowiedzialnych ludzi jest chronić dzieci i młodzież przed tak szkodliwymi pomysłami jak ten z duńskiej telewizji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Alfons specjalistą społecznym?! W USA to możliwe.

Skrajnie antypolscy bojówkarze próbowali zakłócić marsz cieni!!! [WIDEO]