Piotr Najsztub nazwał polskich górali "owco i jagnio jebc*mi". Antypolskość w pełnej krasie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Piotr Najsztub nazwał polskich górali “owco i jagnio jebc*mi”. Antypolskość w pełnej krasie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Piotr Najsztub – publicysta TOK FM, współpracujący z TVN Style w poniedziałek w nocy postanowił odnieść się do ostrych słów, jakie padają pod adresem muzułmanów w Internecie. W swoim wpisie, protestując przeciwko użyciu stwierdzenia „kozoj…cy”, sam zarzucił mieszkańcom południowej Polski uprawianie stosunku z owcami i jagniętami. Tym wpisem na Twitterze “dziennikarz” sięgnął dna.

Najsztub odniósł się do niektórych prymitywnych komentarzy po zamieszkach w Ełku. I wykorzystał owe wpisy do równie wulgarnego wyrażenia opinii o mieszkańcach południowej Polski. ..przyglądam się tym wpisom o “kozojebcach”.A czym się oni róźnią od naszych, “owco  i jagnio” jebców z połdudnia Polski? Że umieją kebabić? – napisał dziennikarz.

To nie pierwszy raz, gdy możemy podziwiać wyjątkowy intelekt Najsztuba. 10 kwietnia 2016 r. napisał on na Twitterze:

“Dziś po raz szósty obchodzimy Światowy Dzień Antoniego Macierewicza! Cześć jego wyobraźni!!”

Za: niezalezna.pl, tvp.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy