PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono?

1
47513

115 spraw zawiera przekazany mediom wykaz Prawa i Sprawiedliwości zawierający “afery koalicji PO-PSL”. Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, czy Amber Gold. Przekazanie listy dziennikarzom zapowiedział wczoraj wiceprezes PiS Joachim Brudziński na konferencji prasowej dot. wykluczenia z partii Bartłomieja Misiewicza. Wykaz został opublikowany także na facebookowym profilu Prawa i Sprawiedliwości.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku skomentował udostępnioną przez Prawo i Sprawiedliwość listę:

“Co z tego, że PiS ujawnia skoro i tak przez ponad półtora roku nie wyciągnęli konsekwencji za wcześniejszą “niegospodarność” PO-PSL? Bury na wolności a Nowak z podwójnym obywatelstwem na Ukrainie (a Ukraina nie uznaje ekstradycji).
Co z tego, ze ujawnia listy skoro na miejsce “tamtych” obsadza “swoich” a legislacja o odpowiedzialnosci urzędniczej pozostawiona została bez zmian czyli w praktyce urzędnik nie ponosi żadnej szczególnej odpowiedzialności…
I tak od 1989 – “my wam nic- wy nam nic”… Mówiłem kiedyś: “nowe otwarcie” w 1989 to nic innego jak otwarcie ale drzwi obrotowych. Od tego czasu kręcimy sie w koło…”

Pojawia się bardzo proste pytanie: KIEDY ZA KRATAMI ZOBACZYMY BOHATERÓW TYCH 115 AFER? To pytanie zadaję sobie od słynnego, sejmowego Audytu PO/PSL. Kto z Was nie pamiętam to proszę bardzo:

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here