w ,

PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono?

115 spraw zawiera przekazany mediom wykaz Prawa i Sprawiedliwości zawierający „afery koalicji PO-PSL”. Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, czy Amber Gold. Przekazanie listy dziennikarzom zapowiedział wczoraj wiceprezes PiS Joachim Brudziński na konferencji prasowej dot. wykluczenia z partii Bartłomieja Misiewicza. Wykaz został opublikowany także na facebookowym profilu Prawa i Sprawiedliwości.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku skomentował udostępnioną przez Prawo i Sprawiedliwość listę:

„Co z tego, że PiS ujawnia skoro i tak przez ponad półtora roku nie wyciągnęli konsekwencji za wcześniejszą „niegospodarność” PO-PSL? Bury na wolności a Nowak z podwójnym obywatelstwem na Ukrainie (a Ukraina nie uznaje ekstradycji).
Co z tego, ze ujawnia listy skoro na miejsce „tamtych” obsadza „swoich” a legislacja o odpowiedzialnosci urzędniczej pozostawiona została bez zmian czyli w praktyce urzędnik nie ponosi żadnej szczególnej odpowiedzialności…
I tak od 1989 – „my wam nic- wy nam nic”… Mówiłem kiedyś: „nowe otwarcie” w 1989 to nic innego jak otwarcie ale drzwi obrotowych. Od tego czasu kręcimy sie w koło…”

Pojawia się bardzo proste pytanie: KIEDY ZA KRATAMI ZOBACZYMY BOHATERÓW TYCH 115 AFER? To pytanie zadaję sobie od słynnego, sejmowego Audytu PO/PSL. Kto z Was nie pamiętam to proszę bardzo:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Marek Jakubiak do posła PO: „Jak was nazwać inaczej, jak nie złodzieje?” [WIDEO]

Oto Sławcio Nitras, 25-letni dyrektor gabinetu wojewody koszalińskiego. #Misiewicze