PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono? - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

115 spraw zawiera przekazany mediom wykaz Prawa i Sprawiedliwości zawierający “afery koalicji PO-PSL”. Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, czy Amber Gold. Przekazanie listy dziennikarzom zapowiedział wczoraj wiceprezes PiS Joachim Brudziński na konferencji prasowej dot. wykluczenia z partii Bartłomieja Misiewicza. Wykaz został opublikowany także na facebookowym profilu Prawa i Sprawiedliwości.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku skomentował udostępnioną przez Prawo i Sprawiedliwość listę:

“Co z tego, że PiS ujawnia skoro i tak przez ponad półtora roku nie wyciągnęli konsekwencji za wcześniejszą “niegospodarność” PO-PSL? Bury na wolności a Nowak z podwójnym obywatelstwem na Ukrainie (a Ukraina nie uznaje ekstradycji).
Co z tego, ze ujawnia listy skoro na miejsce “tamtych” obsadza “swoich” a legislacja o odpowiedzialnosci urzędniczej pozostawiona została bez zmian czyli w praktyce urzędnik nie ponosi żadnej szczególnej odpowiedzialności…
I tak od 1989 – “my wam nic- wy nam nic”… Mówiłem kiedyś: “nowe otwarcie” w 1989 to nic innego jak otwarcie ale drzwi obrotowych. Od tego czasu kręcimy sie w koło…”

Pojawia się bardzo proste pytanie: KIEDY ZA KRATAMI ZOBACZYMY BOHATERÓW TYCH 115 AFER? To pytanie zadaję sobie od słynnego, sejmowego Audytu PO/PSL. Kto z Was nie pamiętam to proszę bardzo:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,178FaniLubię
17,889ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy