Płonie Francja i Szwecja, w Niemczech gwałcą, lecz komisarze "zaniepokojeni" Polską - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Płonie Francja i Szwecja, w Niemczech gwałcą, lecz komisarze “zaniepokojeni” Polską

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Komisja Europejska, czyli politbiuro Unii Europejskiej ma już gotową opinię nt. sytuacji w Polsce w związku z przeciągającym się kryzysem wokół Trybunału Konstytucyjnego. Jak donosi Polskie Radio, na unijnym papierku znaleźć można zapis o tym, że w naszym kraju “praworządność jest zagrożona, a bez niej nie ma możliwości przestrzegania praw podstawowych i demokratycznych standardów”.

Zdziwienie i absmak budzić musi zaangażowanie Komisji w wewnętrzne sprawy Polski w sytuacji, gdy w innych krajach Unii skala zamieszek, burd i chaosu, jaki zapanował w związku z lekkomyślną polityką multikulti i imigracyjną osiągania niespotykaną wcześniej skalę. We Francji od kilku miesięcy policja nie jest w stanie zapanować nad lewackimi manifestacji, podczas których funkcjonariusze obrzucani są koktajlami Mołotowa; w Niemczech dziennikarzom i policji knebluje się usta o przewinieniach imigrantów, zaś ośrodki dla uchodźców non stop stają w ogniu; Szwedzi nie są w stanie zapanować nad częścią swojego terytorium, gdzie znajdują się strefy szariatu.

Czy aby więc na pewno to Polska wymaga specjalnej troski komisarzy?

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy