Tatjana Festerling, będąca jedną z głównych twarzy masowych protestów przeciwko islamizacji Europy, chwali Polskę i Polaków za szacunek dla narodowej tradycji i tożsamości.

Przedstawicielka organizacji “Fortress Europe” (wcześniej zaangażowana w ruch PEGIDA) opowiada o panującej w Niemczech cenzurze “politycznej poprawności”, która pod pozorem walki z tzw. “mową nienawiści” ściga i karze ludzi, którzy publicznie krytykują politykę masowej imigracji. Dlatego w największych niemieckich mediach można mówić tylko pozytywnie na temat napływu mas muzułmanów do Europy.

Tatjana Festerling uważa, że lewicy udaje się projekt inżynierii społecznej dlatego, iż narodom Zachodu skutecznie wpojono autodestrukcyjny “kompleks winy” a ludzie uwierzyli, iż są obarczeni kolektywną odpowiedzialnością za zbrodnie Holokaustu, imperializm i kolonizację. Tatjana Festerling twierdzi, że Polska i inne kraje naszego regionu, które opierają się islamizacji i lewackiej ideologii, powinny być przykładem dla Zachodniej Europy.

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here