w

Policja w służbie LGBT! Córka Kołakowskich zatrzymana za protest przeciwko „Marszowi równości” (WIDEO!)

W 2014 roku protestowała przeciwko „Golgota picnic” rozpylając śmierdzącą substancję w gdańskiej siedzibie Krytyki Politycznej w której odczytywano ten bluźnierczy tekst za co otrzymała wyrok 40 godzin prac społecznych. W ubiegłym roku wraz ze swoimi rodzicami na kilkanaście minut zablokowała w Gdańsku „Marsz równości”. W tym roku ona i jej rodzice znowu wyszli protestować przeciwko temu marszowi. Marysię zatrzymała policja, która w pewnym momencie ruszyła w stronę zgromadzonych przeciwników marszu homoseksualistów.

Rodzicami Marii Kołakowskiej są działacze podziemia niepodległościowego z lat 80. ubiegłego wieku, Anna Kołakowska, obecnie nauczycielka i radna PiS oraz barda Andrzeja Kołakowskiego (sami posłuchajcie jego piosenek!). 

Bohaterski czyn polskiej policji, która zamiast ścigać skorumpowanych polityków związanych z Trójmiastem, bije młodą dziewczynę, która nie zgadza się aby jej miastem maszerowali dewianci i walczy o naszą chrześcijańską cywilizację… Sądzę, że dzielni funkcjonariusze zasłużyli na premię od ministra Błaszczaka!

Osobom odpowiedzialnym za takie zachowanie funkcjonariuszy dedykuję pieśń ojca Marysi:

https://www.youtube.com/watch?v=2Gae2W-JkKo

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

BRAWO! Po raz pierwszy w historii Bułgarii ukarano mandatem kobietę noszącą burkę!

Rozmowa z prof. Jerzym Robertem Nowakiem o KOD, roszczeniach żydowskich, Bartoszewskim, USA