Policja w służbie LGBT! Córka Kołakowskich zatrzymana za protest przeciwko "Marszowi równości" (WIDEO!) - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Policja w służbie LGBT! Córka Kołakowskich zatrzymana za protest przeciwko “Marszowi równości” (WIDEO!)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W 2014 roku protestowała przeciwko “Golgota picnic” rozpylając śmierdzącą substancję w gdańskiej siedzibie Krytyki Politycznej w której odczytywano ten bluźnierczy tekst za co otrzymała wyrok 40 godzin prac społecznych. W ubiegłym roku wraz ze swoimi rodzicami na kilkanaście minut zablokowała w Gdańsku “Marsz równości”. W tym roku ona i jej rodzice znowu wyszli protestować przeciwko temu marszowi. Marysię zatrzymała policja, która w pewnym momencie ruszyła w stronę zgromadzonych przeciwników marszu homoseksualistów.

Rodzicami Marii Kołakowskiej są działacze podziemia niepodległościowego z lat 80. ubiegłego wieku, Anna Kołakowska, obecnie nauczycielka i radna PiS oraz barda Andrzeja Kołakowskiego (sami posłuchajcie jego piosenek!). 

Bohaterski czyn polskiej policji, która zamiast ścigać skorumpowanych polityków związanych z Trójmiastem, bije młodą dziewczynę, która nie zgadza się aby jej miastem maszerowali dewianci i walczy o naszą chrześcijańską cywilizację… Sądzę, że dzielni funkcjonariusze zasłużyli na premię od ministra Błaszczaka!

Osobom odpowiedzialnym za takie zachowanie funkcjonariuszy dedykuję pieśń ojca Marysi:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,178FaniLubię
17,889ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy