Policja zakłóciła ślub działacza ONR! Szkalowania narodowców ciąg dalszy!

0
1854

Informacja za: http://onrlodz.com.pl/

W sobotę (07.05.16r.) w kościele św. Mateusza w Pabianicach ślub brał nasz przyjaciel z organizacji, zaangażowany działacz ONR. Policja najwyraźniej uznała, że jest to stosowna okazja do podjęcia interwencji wymierzonej w działaczy narodowych.

Pod kościołem pojawiło się kilka radiowozów załadowanych policjantami, w tym funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Stwierdzili oni, że nasza obecność na tym nabożeństwie jest manifestacją polityczną i na nic zdały się tłumaczenia, że po prostu chcemy świętować razem z naszym organizacyjnym bratem najważniejszy dzień w jego życiu. Funkcjonariusze policji zauważyli, że posiadamy race (oczywiście nieodpalone) i zagrozili, że jeśli choć jedna z nich zostanie użyta, to podejmą interwencję i wylegitymują wszystkich, łącznie z młodą parą. Zasugerowali również, że to zgromadzeni narodowcy będą odpowiedzialni za zniszczenie imprezy swojemu koledze. Race postanowiliśmy odpalić w innym miejscu, o czym funkcjonariusze zostali poinformowani, nie opuścili jednak okolic kościoła i czekali aż wszyscy stamtąd odjedziemy. Policjanci nie chcieli poinformować nas jaki był powód ich interwencji.

Na takie zachowanie musimy zareagować i podejmiemy odpowiednie kroki. Czekajcie na informacje na ten temat, które na pewno znajdą się na naszych stronach. Przyzwyczajeni jesteśmy do obecności policji na naszych wydarzeniach, w naszej ocenie jest jednak skandalem podjęcie niczym nieuzasadnionej interwencji podczas ślubu naszego przyjaciela. Nie udało im się jednak zniszczyć tego wielkiego dla młodej pary i bliskich im osób święta.

PS

Przepraszamy za to, że znaki falangi na naszych zdjęciach są od jakiegoś czasu, również w niniejszym poście, cenzurowane. Jest to jednak konieczne, aby posty nasze nie były usuwane, a administratorzy stron nie dostawali banów na portalu Facebook. To również pokazuje jakie jest podejście wobec legalnie działających organizacji, a także zarejestrowanych oficjalnie znaków i symboli.

Walka trwa! Czołem Wielkiej Polsce!

Mój komentarz: co to ma być do jasnej cholery? Policja zamiast ścigać bandytów, przemytników czy skorumpowanych polityków PO/PSL, marnuje czas (za który podatnik płaci) aby SZYKANOWAĆ narodowców i zabronić im odpalić race czy petardy? Przecież to jest chore! 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here