Polityk z partii Merkel: Ściągnęliśmy zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia barbarzyńskich zbrodni! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Polityk z partii Merkel: Ściągnęliśmy zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia barbarzyńskich zbrodni!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kolejne zbrodnie do jakich dochodzi w Niemczech ze strony imigrantów – nie tylko tych, którzy przybyli w ubiegłym roku do Niemiec, ale również imigrantów z drugiego pokolenia – sprawia, że w końcu Niemcy nie tylko otwierają szeroko oczy, ale również powoli zaczynają otwarcie mówić co o tym wszystkim co widzą i czego doświadczają.

Jak pisze wPolityce.pl, powołując się na Tagesspiegel, berliński senator Frank Henkel, zajmujący się sprawami bezpieczeństwa, w dosyć stanowczych słowach wypowiedział się o nielegalnych, muzułmańskich imigrantach, których ściągnęła do Niemiec Angela Merkel:
– Zwykła ludzka uczciwość wymaga, by jasno powiedzieć, że w Würzburgu, Reutlingen i Ansbachu doszło do ohydnych zbrodni, popełnionych przez uchodźców. Zbrodnie te zostały popełnione w najbardziej okrutny sposób, za pomocą siekier, maczet i materiałów wybuchowych.

I dodał:
– Nie łudźmy się: ściągnęliśmy sobie do kraju całkowicie zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia najbardziej barbarzyńskich zbrodni, które wcześniej nie należały do naszej codzienności. Trzeba to jasno powiedzieć, bez tabu. Ta zwykła ludzka uczciwość wymaga także, byśmy ofensywnie podchodzili do tematu islamizmu. Inaczej polityka zostanie odebrana jako oderwana od rzeczywistości.

Wszystko fajnie, tylko czy Niemcy będzie stać na podjęcie radykalnych kroków, aby odwrócić proces, który został przez to państwo uruchomiony i którego konsekwencje zaczyna odczuwać już cała Unia? Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy