"Polowanie na imigrantów" obywatelskie patrole pilnują bułgarskiej granicy! (WIDEO!) - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

“Polowanie na imigrantów” obywatelskie patrole pilnują bułgarskiej granicy! (WIDEO!)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Bułgarii “nie ma lipy!” Widać, że obywatele tego państwa mają jaja i przestali tolerować najeźdźców nielegalnie przekraczających granicę ich państwa. Jak grzyby po deszczu powstają patrole obywatelskie, które dokonują tzw. obywatelskich zatrzymań na granicy z Turcją. Ostatnio furorę w sieci zrobił krótki filmik ukazujących trzech nielegalnych migrantów, którym powiązano ręce świńskimi ogonami.

Organizacja Human Rights Watch (HRW) informowała już kilkukrotnie o przypadkach przymusowego odsyłania migrantów do Turcji, ograbiania ich i używania przemocy fizycznej, także przez bułgarskich policjantów. BRAWO BUŁGARIA! W ubiegłym roku do Bułgarii dotarło ponad 30 tys. nielegalnych imigrantów, prawie trzy razy więcej niż w 2014 roku.

Obywatelskie patrole stały się popularne przede wszystkim w środowiskach nacjonalistycznych, na terenach przygranicznych z Turcją. Cieszą się wielkim poparciem wśród Bułgarów, ba sądzę, że również nie brakuje Polaków, którzy chcieliby im podziękować za obronę europejskich granic!

Na nagraniu, które pojawiło się na profilu młodego mieszkańca Burgas, towarzyszy opis: “Cywilne oddziały w obronie kobiet i dzieci. Zatrzymanie migrantów i wysłanie ich z powrotem do Turcji, nie potrzebujemy żadnego (numeru) 112, żadnych policjantów-zdrajców, działamy sami!”. Zapraszam do obejrzenia filmu:

Imigrant na filmie żali się, że policja go uderzyła i złamała mu palec. Dlaczego ktoś nie wytłumaczy mu, że przekraczając nielegalnie granicę Unii Europejskiej może zostać zastrzelony ponieważ wdziera się jako najeźdźca do obcego państwa, na którego terenie nie jest “uchodźcą wojennym” a zwykłym kryminalistą, nielegalnie przebywającym na jego terytorium.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy