w ,

Poseł Lewicy o konserwatywnych mediach: “brudna szmata będzie zasługiwała na więcej szacunku”

Posłowie Lewicy i Koalicji Obywatelskiej kiedyś odsłaniali maski na ukrytych nagraniach/taśmach – dziś już bez jakichkolwiek zahamowań pokazują swoje chamstwo, wulgarność i zwykłą głupotę. To nie tylko wulgarne okrzyki na aborcyjnych marszach, to również wulgarne wpisy w mediach społecznościowych.

“Jeden „dziennikarz” @tvp_info ostatnio pytał mnie o coś misgenderując Margot, więc podziękowałem mu za rozmowę. Otóż, tak długo jak będziecie szczuć i wykluczać czyjąś tożsamość, tak długo brudna szmata będzie zasługiwała na więcej szacunku niż #TVP. Nie pozdrawiam! #stopbzdurom” – pisze Franciszek Sterczewski, poseł Lewicy, zwracając się do agresywnych zadymiarzy, którzy na zatrzymaniu przez policję zarobili setki tysięcy złotych. 

Pamiętacie protesty posłów opozycji w “obronie wolnych mediów”? Dziś widzimy czym dla nich są “wolne media” – wolne są tylko wtedy kiedy są lewicowe, uderzają w Kościół Katolicki i im sprzyjają – jeśli dziennikarz ma inne poglądy i np. nie zgadza się na nazywanie chłopa kobietą, to jest “faszystą” i “brudna szmata będzie zasługiwała na więcej szacunku”. Podejście czysto bolszewickie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Abp Hoser: “Nauczanie papieża jest przeszkodą dla neomarksistów”

Najnowsze nagranie; Lempart obraża człowieka, który zadał jej niewygodne pytanie (WIDEO)