Poznaniacy padają na ziemię przepraszając za brutalność amerykańskiej policji. To nie żarty. - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poznaniacy padają na ziemię przepraszając za brutalność amerykańskiej policji. To nie żarty.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

46-letni Floyd zmarł podczas próby aresztowania go za domniemaną próbę zapłacenia fałszywym banknotem 20-dolarowym. Policjant de facto udusił go, przygniatając do ziemi i klękając na jego szyi. Jak podaje NBC, policjant wciskał kolano w szyję Floyda przez 8 minut i 46 sekund. 

Badanie toksykologiczne wykazało, że ofiara miała w organizmie fentanyl i metamfetaminę. Dodam, że będąc naćpany był w samochodzie, z którego policja nakazała mu wysiąść.

To wydarzenie stało się przyczynkiem do demolowania Stanów Zjednoczonych. Murzyni i anarchiści okradają, niszczą, plądrują sklepy ponieważ policjant zabił człowieka. Co dziwniejsze, pojawiają się głosy ludzi ze świata mediów i polityki, które usprawiedliwiają te przestępstwa. Tłumy białych liberałów klękają przed czarnoskórymi i przepraszają ich za niewolnictwo. I co ciekawsze, te skrajne kretynizmy przenoszą się na grunt europejski; nawet do Polski.

Polacy protestują, bo w USA stosuje się przemoc

Kilkaset osób zgromadził w środę w centrum Poznania marsz pamięci George’a Floyda – uczestnicy marszu, w większości ubrani na czarno, zebrali się na poznańskim pl. Wolności po godz. 16. Część z nich miała plansze i transparenty z hasłami takimi jak: „Black lives matter”, „I can’t breathe” czy „Mamo, nie mogę oddychać”.

Przed pomnikiem ofiar Poznańskiego Czerwca część zgromadzonych położyła się na ziemi; w geście – jak to określili organizatorzy – symbolicznej minuty leżenia w pozycji, w której umierał George Floyd.

Szkoda, że te same osoby nie robią takich marszów i symbolicznych gestów, aby przypomnieć Niemcom i Ukraińcom w jaki sposób mordowali Polaków zaledwie kilkadziesiąt lat temu. 

 

 

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy