Premier Francji bez ogródek oznajmia obywatelom: "Będą zamachy" - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Premier Francji bez ogródek oznajmia obywatelom: “Będą zamachy”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Władze Francji nie bawią się w dyplomację i wprost informują swoich obywateli, że istnieje “maksymalne zagrożenie terrorystyczne” (czyli, jakby nie patrzeć, że czekają nas zamachy).

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu francuskim służbom udało się udaremnić atak z użyciem samochodu wypełnionego butlami z gazem, który znajdował się w pobliżu katedry Notre Dame. Aresztowano także trzy kobiety i jednego mężczyznę, którzy mieli stać za próbą zamachu.

– We Francji prowadzi się dochodzenie przeciwko 1350 osobom, które przebywają w areszcie, 293 osoby są podejrzane o bezpośredni kontakt z terrorystyczną organizacją – zaznaczył premier Francji Manuel Valls na antenie stacji radiowej Europe1. Po czym dodał bez ogródek, że “we Francji występuje maksymalne zagrożenie terrorystyczne”.
Taki słowa mają nas przekonać do tego, że mamy być solidarni z Europą i zapraszać do siebie tysiące imigrantów?

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy