w ,

Premier Węgier, Viktor Orban, bardzo mocny wywiad dla „Bild Zeitung” o kryzysie imigracyjnym. „Projekt „multikulti” nie ma przyszłości!”

Muzułmanie, którzy próbują dostać się do Europy, to nie uchodźcy, ale najeźdźcy. Taką właśnie ocenę na łamach „Bild Zeitung” przedstawił premier Węgier, Viktor Orban. Jak dodał, mówienie w tym przypadku o europejskiej wielokulturowości, to złuda.

– Ludzie, którzy próbują dostać się do Europy, to imigranci gospodarczy szukający lepszego życia – powiedział premier Orban. Jak dodał, Węgry broniąc się przed przyjmowaniem „uchodźców” postępują słusznie. – Nie uważamy tych ludzi za muzułmańskich uchodźców. Uważamy ich za muzułmańskich najeźdźców – podkreślił.

Zdaniem Viktora Orbana promowany w Europie projekt „multikulti” nie ma przyszłości, bo chrześcijańskie i muzułmańskie społeczeństwa nigdy nie się połączą, zaś owa wielokulturowość to nic innego jak złuda.

Viktor Orbán: Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy!

Premier odniósł się też do krytycznych słów szefa SPD Martina Schulza, któremu nie podoba się polityka migracyjna Węgier. Orban uznał, że jego kraj zasługuje na więcej szacunku, a zarzuty, że Węgrzy korzystają z unijnych pieniędzy, a nie chcą przyjmować uchodźców są nie na miejscu.

Źródło: dorzeczy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Opozycja osiągnęła ostateczny poziom żenady. Zobacz to wideo z konferencji Nowoczesnej…

Niemcy wpadli w histerię, kiedy próbowano przejąć jedną z ich gazet. Sami jednak zdążyli objąć kontrolą 75 proc. rynku prasy w Polsce!