Prezydent Andrzej Duda nie pójdzie w Marszu Niepodległości: "Osobiście nad tym boleję" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Prezydent Andrzej Duda nie pójdzie w Marszu Niepodległości: “Osobiście nad tym boleję”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Chciałbym, mam taką nadzieję, będę w tym kierunku czynił starania, abyśmy może już za rok poszli wszyscy razem w jednym marszu niepodległości. Bo jeżeli nawet różnimy się w poglądach, to chyba nie co do niepodległości – mówił podczas ubiegłorocznych uroczystości związanych z Narodowym Świętem Niepodległości prezydent Andrzej Duda.

Niestety, kilka dni temu w Polsat News powiedział: Prowadziliśmy różne rozmowy, ale się nie udało. Nic na to nie poradzę. Będzie marszów prawdopodobnie więcej, niż było ich w zeszłym roku. Ja osobiście nad tym boleję, bo chciałbym, żebyśmy poszli w jednym marszu. Ale stanowiska różnych ugrupowań, nawet nie tyle ugrupowań politycznych, które zasiadają w Sejmie, tylko różnych, można powiedzieć, grup społecznych, są tutaj tak rozbieżne, że na razie nie widać perspektywy na to (…)

Zaznaczył, że chciałby, aby 11 listopada był rzeczywiście wspólnym świętem, jednolicie obchodzonym. – Chyba nikt nie ma wątpliwości, że 11 listopada, odzyskanie niepodległości, to był wielki dzień zmartwychwstania Polski – dodał.

W zeszłym roku prezydent Andrzej Duda napisał do uczestników Marszu Niepodległości list:

11 listopada Andrzej Duda weźmie udział w oficjalnych uroczystościach państwowych w Warszawie: złoży kwiaty przed pomnikami Polaków zasłużonych dla odzyskania niepodległości oraz spotka się z mieszkańcami jednego z polskich miast na wspólnym, patriotycznym śpiewaniu. Z kolei Premier Beata Szydło będzie świętować odzyskanie niepodległości w Krakowie.

Za: telewizjarepublika.pl, wp.pl, dziennik.pl

Mój komentarz: w zeszłym roku nagrałem poniższy film. Jest mi zwyczajnie smutno. Jadę na Marsz Niepodległości i chciałbym aby Andrzej Duda, prezydent RP w nim uczestniczył!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,753FaniLubię
18,034ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy