w

Program Pospieszalskiego z Kukizem ZAWIESZONY

Foto za tvp.pl

Program Pospieszalskiego zawieszony. Miał w nim wziąć udział Kukiz! Władza kpi z nas już do tego stopnia, że zrobią wszystko aby Komorowski wygrał. Tomasz Lis bezkarnie kłamie na wizji na temat córki Andrzeja Dudy i chwilę później wypowiada się w TVP jako autorytet w sprawie kampanii wyborczej. Jan Pospieszalski zadaje właściwie skonstruowane pytanie “Czy popierasz prezydenta powiązanego z WSI?” i zostaje za to zawieszony. Białoruskie standardy.

Jan Pospieszalski napisał na Facebooku: Oświadczenie.
“Od dwóch dni usiłujemy bezskutecznie skontaktować się z dyrekcją TVP INFO, (osobiście, telefonicznie, mailowo). Przed 2 godzinami otrzymaliśmy lakoniczną informację od dyrekcji, że program jest w tym tygodniu zawieszony. Nie podano żadnego uzasadnienia. W programie zgodnie z zeszłotygodniowymi uzgodnieniami miał gościć m.in. Paweł Kukiz. Wyrażamy zaniepokojenie taką formą współpracy z naszą redakcją.”

Paweł Nowacki, producent
Jan Pospieszalski, prowadzący

Foto za tvp.pl
Foto za tvp.pl

Kolejna sprawa, wyszło na jaw, że podpalenie budki pod ambasadą rosyjską było inspirowane przez ministra z Platformy Obywatelskiej… jako kilkukrotny uczestnik Marszu Niepodległości, który jedzie specjalnie ze Szczecina do Warszawy aby wspólnie oddać hołd ojczyźnie… nie jestem już nawet zażenowany, uważam, że jak Ci ludzie nie zostaną osądzeni i skazani to Polska na zawsze pozostanie “fikcyjna” a żołnierze wyklęci ginęli za coś czego do dzisiaj nie udało się odbudować…

Bronisław Komorowski może występować u Wojewódzkiego i mówić o trawce czy erotycznych snach, może nawet jutro wystąpić w “Celebrity Splash” czy w “Rolnik szuka żony”, nie przekona już ludzi do siebie. Przez całą swoją polityczną karierę był powiązany z wojskiem, jak dziś wygląda wojsko? tysiące emerytowanych majorów trzepiących kolejne posady, żołnierze zwalniani po 12 latach służby i ustawiane przetargi… Jeśli Duda nie wygra II tury to się zapiję w niedzielę tak, że się obudzę we wtorek… a później chyba spakuję walizki… bo może i Duda nie jest wymarzonym Prezydentem ale w porównaniu do Komorowskiego jest jak żona Komorowskiego do Mili Kunis.


Sienkiewicz kazał spalić budkę pod ambasadą – Rozmowa Wojtunik – Bieńkowska by Polska TV

UPDATE: Odpowiedź Pawła Kukiza

“W dniu dzisiejszym dowiedziałem się od Janka Pospieszalskiego, że najbliższy jego program z zaplanowanym moim udziałem zostaje zdjęty z anteny bez podania przyczyny.
Seria ostatnich medialnych zdarzeń i ich dziwna koincydencja szokują nawet mnie, nawykłego do sytuacji niecodziennych. Lisy, Sianeckie i inne Tumanowicze postawione w stan gotowości.
Tu już nawet nie chodzi o jakość debaty publicznej, poziom demokracji czy partycypacji społecznej obywateli. Ale o skalę i możliwości Systemu w manipulacji rzeczywistością. To już jest wojna.
I teraz pojawia się pytanie – czy w związku z zaistniałą sytuacją za wszelka cenę dążyć do debaty Duda-Komorowski z moim udziałem?
Sztab Pana Komorowskiego zażądał zmiany miejsca debaty. Z Lubina na Warszawę. Czyli zero “roboli” na widowni bo “mogą tupać i gwizdać”. Nie zgodził się również na to, abym ja osobiście debatę poprowadził. Bo (za Bronisławem Komorowskim): “Kukiz musi się zdecydować czy chce być politykiem czy obywatelem”.
Zastanawiam się więc czy taka debata ma jakikolwiek sens. Czy nie wystarczy poprosić którąś z telewizji o zadanie 2-3 pytań przygotowanych przeze mnie (a dotyczących ustroju Państwa i podmiotowości Obywateli) obu kandydatom?
Zarejestrowanie ich odpowiedzi i rozliczenie z nich, z realizacji tychże odpowiedzi, obietnic, w przypadku objęcia urzędu Prezydenta RP?
Zastanawiam się jak daleko należy iść w ustępstwach względem tych, którzy ZOBOWIĄZANI SĄ DO SŁUŻBY Narodowi. Czy te nadmierne względem nich ukłony nie spotęgują ich przekonania, że są naszymi panami? Czy poprzez zabieganie za wszelką cenę do “kontaktu z Bóstwem” nie stracimy prawdziwego Ducha?
Nie wiem. Jest późno. Zmęczony jestem strasznie. Jutro podejmę decyzję. Pojadę do Warszawy na rozmowę ze sztabami obu kandydatów. Ale jedno pewne – to MY będziemy stawiać warunki.
Dobranoc.”

UPDATE: Jan Pospieszalski znika z anteny TVP – oświadczenie:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Spot Moskiewski z 2005 roku – najlepszy spot w historii polskiej polityki

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 465: Twitt-pułapka na Lisa