w ,

Przemysław Wipler: dofinansowanie dla Wolności uratowane! Sąd Najwyższy uwzględnił skargę!

Przemysław Wipler: W systemie informatycznym Sądu Najwyższego ukazała się informacja, że Sąd Najwyższy rozpoznał merytorycznie naszą skargę na bardzo kontrowersyjną decyzję Państwowej Komisji Wyborczej! Z informacji wynika, że skarga została uwzględniona – wygraliśmy, sprawa 2015 r. jest zamknięta, dofinansowanie dla Wolności, które zawdzięczamy Waszym głosom – zostało uratowane! Każdy z Waszych głosów w ostatnich wyborach to 5 złotych i 77 groszy na naszą walkę o Wolność w każdym roku tej kadencji.

Jesteśmy za likwidacją subwencji, ale jak długo ona istnieje, tak długo nie będziemy się samodzielnie ubezwłasnowolniać względem innych ruchów i partii politycznych i dawać im kolejnej przewagi konkurencyjnej. Paweł Kukiz ma corocznie ponad 12 milionów na posłów i biura z budżetu państwa, dostał też jednorazowo prawie 3 miliony z kasy państwa, my mamy tylko 4 miliony rocznie, ale damy radę m.in. dzięki tym środkom zbudować silną wolnościową organizację w następnych latach.

Tutaj ilnk do komunikatu Sądu Najwyższego na stronie sądu:
http://www.sn.pl/sprawy/SitePages/e-Sprawa.aspx…

https://www.youtube.com/watch?v=8fVfywt1X2U

Ta wygrana to dowód na profesjonalizm naszego zespołu – przypomnę, że Nowoczesna poległa na tej biurokracji..

Postanowienie PKW podcięło nam skrzydła bezpośrednio po Kongresie Założycielskim, w kluczowym momencie. Wiele działań wstrzymywaliśmy nie wiedząc w jakiej rzeczywistości finansowej będziemy operowali – prace nad skargą absorbowały nad do połowy listopada. Warto było walczyć, angażować się i wierzyć, że sąd podzieli nasze stanowisko! Choć w tym przypadku…

Teraz do roboty! Dla spraw nad którymi wahaliśmy się – zielone światło! Będzie dobrze. Mamy na czym budować, nie tylko w wymiarze ideowym i ludzkim! Potrzebowaliśmy tego sukcesu. Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w pracę nad skargą gratuluję!

PS. Ci co odpalali szampany bo decyzji biurokratów z PKW teraz mają kaca i dobrze! A od tych co zarzucali nam brak profesjonalizmy i pluli na nas z przyjemnością przyjmę przeprosiny. Wybaczam Wam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lepper prorok? Już w 2005 roku przewidział, że “Przyjdzie Petru z Balcerowiczem i zrobi wam Polskę”

Trump mianuje szefem wywiadu antyrosyjskiego senatora!