w ,

Przez lata gwałcili dziecko i to nagrywali! Absurdalnie niskie wyroki dla zwyrodnialców!

Na 8, 9 i 15 lat pozbawienia wolności za wielokrotne molestowanie i gwałcenie małoletniej dziewczynki sąd w Rzeszowie skazał pięciu mężczyzn. Wśród nich jest przyrodni brat pokrzywdzonej. Sąd uznał, że dopuszczali się tych czynności przez kilka lat. Wyrok jest nieprawomocny.

Jak poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Rzeszowie sędzia Tomasz Mucha, najwyższą karę, 15 lat pozbawienia wolności, sąd wymierzył przyrodniemu bratu dziewczynki – Mariuszowi N.

Sąd uznał go winnym wielokrotnego zmuszania przemocą dziewczynki do obcowania płciowego, zarówno samemu, jak i wspólnie z innymi, molestowania seksualnego, utrwalania treści pornograficznych z jej udziałem, znęcania się nad nią oraz grożenia jej, gdyby ujawniła gwałty. Wszyscy mają także wieloletnie zakazy kontaktowania się z ofiarą i zbliżania się do niej; Mariusz N. przez 15 lat, pozostali przez 10 lat. Wszyscy też mają solidarnie zapłacić na rzecz dziewczynki łącznie 100 tys. zadośćuczynienia.

Oskarżeni to mieszkańcy jednej z podrzeszowskich miejscowości w wieku od 41 do 67 lat. Nie przyznali się do winy. Dziewczynka ma teraz 15 lat. W toku śledztwa nie udało się dokładnie ustalić, od kiedy oskarżeni mieli zacząć ją wykorzystywać seksualnie. Trwało to prawdopodobnie przez pięć lat.

W takich przypadkach jest tyle jedna słuszna kara – OSTATECZNA. Nie powinno być żadnej litości dla takich bandytów.

Za: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Marek M. – kolejny rozdział afery reprywatyzacyjnej

BRAWO! Policja ujęła sprawców profanacji pomnika Chrystusa przy Bazylice Św. Krzyża! Lament anarchistów!