Psychoza strachu we Francji. Panika w strefie kibica: ludzie myśleli, że to zamach (Wideo) - PrawicowyInternet.pl
piątek, 3 lipca, 2020

Psychoza strachu we Francji. Panika w strefie kibica: ludzie myśleli, że to zamach (Wideo)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

O tym, jakie nastroje panują we Francji, najlepiej przekonuje to wideo. Jak twierdzą świadkowie, wybuch petardy miał spowodować panikę tłumu w strefie kibica w Paryżu.

Kibice śledzili na telebimie mecz Niemcy – Włochy. Kiedy usłyszeli huk, rzucili się do ucieczki. Wcześniej było wiadomo, że do strefy nie można wnosić środków pirotechnicznych, jednak komuś udało się ominąć zabezpieczenia.

Napór tłumu był tak duży, że barierki okalające strefę nie wytrzymały. Ofiar śmiertelnych nie było, natomiast media podają, że są ranni.

Reporter Thomas Burrowes powiedział portalowi Mail Online:

“Widziałem setki ludzi uciekających w panice, tratujących się nawzajem, żeby tylko wydostac się z miejsca zagrożenia. Ludzie krzyczeli, wiele osób płakało, widziałem kobiety, które zgubiły buty, bo uciekały w panice”

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,832FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy