w ,

Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej pójdą razem w Paradzie Równości – Warszawa patronem eventu LGBT

– Tegoroczna, czerwcowa Parada Równości w Warszawie będzie miała mój patronat – poinformował w środę na antenie Radia ZET prezydent miasta stołecznego Rafał Trzaskowski, który zapowiedział również, że tak jak w ostatnich latach, tak i w tegorocznej edycji homomarszu weźmie udział.

Trzaskowski był pytany o realizację postulatów zawartych w podpisanej przez niego na początku tego roku deklaracji LGBT+. – Ta deklaracja jest pewnym początkiem całego długotrwałego procesu. To nie jest tak, że będziemy wcielali wszystkie zapisy tej karty w przeciągu jednego miesiąca. Rozmawiamy przez cały czas o pełnomocniku, a w tej chwili przede wszystkim o paradzie równości, która będzie miała mój patronat. Po kolei – odpowiedział prezydent Warszawy.

Jak podkreślił Trzaskowski, zalecenia WHO będą tylko jedną z wytycznych dla programu tych zajęć. – Ostateczny program opracują nasi eksperci. Zobaczymy czy będziemy gotowi od września. Przygotowujemy te zajęcia, chcemy je zaprezentować, (…) chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że te lekcje są absolutnie dobrowolne i nie ma w tych lekcjach nic takiego, na co światły Polak mógłby się nie zgodzić – zaznaczył.

Za: pch24.pl, źródło: gazetaprawna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejne akty antykatolickie we Francji. Figura Matki Boskiej pozbawiona głowy!

Donosił na polskich patriotów. Skazany za oszustwa finansowe uciekł do Norwegii przed wyrokiem!