Robert Biedroń jeździ na imprezy LGBT za pieniądze słupskich podatników? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Robert Biedroń jeździ na imprezy LGBT za pieniądze słupskich podatników?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Prezydent Słupska Robert Biedroń to jedna z tych osób, które uważam za “homoseksualistów z zawodu”. Na swojej orientacji seksualnej zrobił karierę polityczną, był posłem a następnie został wybrany prezydentem średniej wielkości miasteczka w północnej Polsce. 

Jak informuje portal gp24.pl:

“Okazuje się, że prezydent pojechał właśnie na imprezę LGBT. Konferencja dotyczyła rynku pracy, ale w kontekście osób z mniejszości seksualnych. Włodarz Słupska i działacz LGBT, tak tam był przedstawiany, mówił o sytuacji osób homoseksulanych na rynku pracy.

– Do tego nie chciano się przyznać w słupskim ratuszu – komentuje Anna Mrowińska, która uważa, że prezydent, wyjeżdżając służbowo na imprezy LGBT, nadużywa stanowiska. Przypomnijmy, w listopadzie ub.r. rada miejska uchwaliła dezaprobatę dla wyjazdów prezydenta wynikających ze światopoglądu i nadawaniu im charakteru służbowego. W oficjalnym stanowisku radni zaapelowali: „by korzystając z zaproszeń, w szczególności z zaproszeń wynikających ze światopoglądu, zapraszający nie nadużywał uprawnień prezydenta miasta wynikających z artykułu 31 ustawy”. Przepis ten mówi, że to wójt kieruje bieżącymi sprawami gminy, ale również, że to on reprezentuje ją na zewnątrz. Zdaniem rady, nie każdy wyjazd Biedronia może być traktowany jako ten, na którym reprezentuje on miasto Słupsk. – Jestem radną i muszę kontrolować poczynania prezydenta. Szczególnie w kontekście jego uprawnień, gdyż powinien reprezentować miasto w sprawach administracyjnych, a nie światopoglądowych. Zresztą liczne wojaże Roberta Biedronia na imprezy LGBT nic miastu i jego mieszkańcom nie dają. Po dwóch latach to dokładnie to widać. Inwestorów to nie ściąga – podsumowuje radna.” Więcej na stronie: gs24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy