Robert Biedroń podczas swojej 3-letniej kadencji spędził 7 miesięcy w delegacjach! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Robert Biedroń podczas swojej 3-letniej kadencji spędził 7 miesięcy w delegacjach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Portal newsweek.pl informuje o tym, że ulubieniec lewicy, prezydent Słupska – Robert Biedroń jest zmęczony wykonywaniem swoich obowiązków, dlatego zarządzanie miastem zlecił współpracownikom a sam podróżuje po świecie.

41–letni Robert Biedroń, którego duża część lewej strony polskiej sceny politycznej z chęcią zobaczyłaby w roli przyszłego prezydenta naszego kraju stał się za swojej kadencji prawdziwym obywatelem świata.

Podczas zaledwie 3-letnich rządów zdążył zwiedzić ponad 20 krajów, w tym między innymi: Niemcy, Holandię, Luksemburg, Finlandię, USA, Turcję, Norwegię i Ukrainę. Długość pobytu na tych zagranicznych wojażach szacuje się na 206 dni czyli prawie siedem miesięcy.

Jak się okazuje cierpi na tym jego udział w rządzeniu Słupskiem ponieważ prezydent rzadko bywa na sesjach Rady Miejskiej i komisjach.

Źródło: newsweek.pl, narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy