Rosyjskie ciężarówki śmierci - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Rosyjskie ciężarówki śmierci

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ciężarówki z “pomocą” humanitarną dla Ukrainy to ukryty cios w ukraińską niezawisłość, kolejny już… Rosja to państwo, które za nic ma opinię międzynarodową, Putin zrobi wszystko na co przyjdzie mu ochota. W historii wielokrotnie byliśmy świadkami, że rosyjska dzicz jest w stanie wymordować miliony ludzi i za nic mają prawa człowieka. Oto mój krótki obrazkowy komentarz do tego wydarzenia… Do Oświęcimia również dowożono przyszłe ofiary ciężarówkami przemalowanymi na ciężarówki Czerwonego Krzyża.

Rosyjska Pomoc
Rosyjska Pomoc

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,227FaniLubię
17,870ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy