RPA: matka zabiła gwałciciela, by ratować córkę. Wycofano zarzuty wobec bohaterskiej kobiety - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

RPA: matka zabiła gwałciciela, by ratować córkę. Wycofano zarzuty wobec bohaterskiej kobiety

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

2 września 56-letnia kobieta otrzymała informację, że jej córka jest gwałcona. Wybiegła z domu zabierając jedynie nóż kuchenny i przebiegła 3 kilometry, by dostać się na miejsce zbrodni. Tam dźgała nożem trzech napastników. Ostatecznie jeden z nich zmarł. Prokuratura postawiła „Lwiej Matce” zarzuty, ale pod społeczną presją wycofała oskarżenie.

O trwającym na 27-latce gwałcie w wiosce Qumbu w Prowincji Przylądkowa Wschodnia w RPA poinformował matkę ofiary kuzyn dziewczyny. 18-latek nie mógł dodzwonić się na policję, dlatego zadzwonił do 56-latki.

ZOBACZ: SuperZmiana! Rząd za szerszym prawem do OBRONY KONIECZNEJ! [WIDEO]

Bohaterska kobieta nie czekając na reakcję ze strony państwowych służb natychmiast wybiegła z domu, zabierając ze sobą jedynie nóż kuchenny. Przebiegła 3 kilometry, by pomóc gwałconej właśnie córce.

Napastnikom zadawała ciosy, aż ci osuwali się nieprzytomni na ziemię. Ostatecznie jeden z trzech mężczyzn zmarł w wyniku obrażeń zadanych przez „Lwią Matkę” – jak o kobiecie piszą światowe media.

Prokuratura postawiła matce ofiary zbiorowego gwałtu zarzuty. Społeczeństwo RPA postanowiło jednak na ulicach protestować przeciw decyzji aparatu państwa i ostatecznie kobieta, której zachowanie uznać należy na działanie w obronie koniecznej bliskiej osoby, nie stanie przed sądem. Prokuratura bowiem – bez podania powodu – wycofała wszystkie zarzuty.

Czy polski wymiar sprawiedliwości byłby równie wyrozumiały dla matki stającej w obronie brutalnie krzywdzonej córki i takie zachowanie w naszym kraju także zostałoby uznane za mieszczące się w granicach obrony koniecznej? Niektóre wyroki z przeszłości pozwalają mieć w tej sprawie sporo wątpliwości.

Źródło: wprost.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy